6 vīri, kas būtu nepieciešami katrai sievietei

Turpinām iepazīstināt ar mūsuprāt noderīgām grāmatām* par dažādām psiholoģijas tēmām. Jūnijā LĪNAs Bibliotēkā iepazīstinām ar grāmatu par pāra attiecībām.

Grāmata latviešu valodā: “6 vīri, kas būtu nepieciešami katrai sievietei”
Autors: Dr. Stīvens Kreigs
Izdevējs: Zvaigzne ABC

– Tu vairs neesi tas cilvēks, kuru es apprecēju! Tu esi tā mainījies!
– Pati tu esi mainījusies!

Šos savstarpējos pārmetumus laulības konsultants Dr. Stīvens Kreigs ir dzirdējis neskaitāmas reizes. Bieži vien pāri maldīgi uzskata, ka no pārmaiņām par katru cenu jāizvairās, citādi attiecības ir apdraudētas. Taču patiesībā laulības nemēdz beigties ar šķiršanos tāpēc, ka kāds būtu mainījies. Gluži pretēji – nemainoties šķiršanās ir neizbēgama.

Dr. Kreigs iedala laulību sešos dažādos posmos. Ar dzīvesgudrību un labsirdīgu humoru viņš aplūko tradicionālos mītus un izaugsmes iespējas, kas raksturīgas katram posmam. Grāmatas autors ir pārliecināts, ka laulības izdošanās nav atkarīga no “īstā cilvēka” atrašanas, bet gan no tā, vai vīrs un sieva laulības laikā spēj kļūt par īstajiem cilvēkiem.
Izmantojot Dr. Kreiga saskarsmes instrumentus, darāmo darbu sarakstus un pārmaiņas veicinošos uzdevumus, pāri uzzinās, kā mainīties, lai spētu balstīt viens otru visos dzīves posmos. Grāmatā atradīsiet stratēģijas, padomus un “trikus”, kas māca ne vien, KĀ mainīties, bet arī KAD un KĀPĒC to darīt. Lai kurā dzīves posmā jūs atrastos, grāmatā 6 vīri, kas būtu nepieciešami katrai sievai izklāstītie principi palīdzēs jums saglabāt mirdzumu acīs, paskatoties uz savu laulāto draugu.

Avots un iespēja grāmatu iegādāties: http://bit.ly/1eJyVNG

*ŠĪS GRĀMATAS NAV NOPĒRKAMAS CENTRĀ LĪNA

Autors
Vairāk no Līna

Runā par to, kas tev ir svarīgi

Vai tu jūties pārliecināts, kad jārunā par savām vajadzībām, pat brīžos, kad...
Vairāk...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *