Apdāvinātā bērna drāma

Turpinām iepazīstināt ar mūsuprāt noderīgām grāmatām* par dažādām psiholoģijas tēmām. Augustā LĪNAs Bibliotēkā iepazīstinām ar grāmatu, kas iejūtīgā veidā palīdz dziedināt mūsu iekšējā bērna ievainojumus.

Grāmata latviešu valodā: “Apdāvinātā bērna drāma”
Autors: Alise Millere
Izdevējs: Atēna

Kādēļ daudzus ļoti veiksmīgus cilvēkus vajā tukšuma un atsvešinātības sajūta? Šī gudrā un izsmeļošā grāmata ir devusi atbildi tūkstošiem cilvēku.
Pārāk daudziem no mums bērnībā ir iemācīts prasmīgi slēpt mūsu pašu jūtas, vajadzības un atmiņas, lai pielāgotos mūsu vecāku gaidām un iegūtu viņu „mīlestību”. Alise Millere raksta: „Kad es lietoju vārdu „apdāvināts” grāmatas nosaukumā, es nedomāju bērnus, kas saņem augstas atzīmes skolā vai kā citādi īpaši talantīgus bērnus. Es vienkārši domāju visus, kas piedzīvojuši vardarbību un pazemojumus bērnībā un spējuši izdzīvot, pateicoties spējai pielāgoties pat neaprakstāmai nežēlībai, kļūstot nejūtīgi… Bez šīs dabas dotās „dāvanas”, mēs neizdzīvotu. Taču nepietiek tikai izdzīvot. „Apdāvināta bērna drāma” palīdz atgūt savu dzīvi, atklājot mūsu būtiskākās vajadzības un mūsu personīgo patiesību.

Avots: http://amzn.to/1JvFj5m

*ŠĪS GRĀMATAS NAV NOPĒRKAMAS CENTRĀ LĪNA

Autors
Vairāk no Līna

Mana spēja būt tuvās attiecībās

Tas, ko mēs iemācāmies par attiecību veidošanu bērnībā, veido mūsu attieksmi un...
Vairāk...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *