„Diary Of A Baby: What Your Child Sees, Feels, And Experiences”

  • Grāmata svešvalodā: „Diary Of A Baby: What Your Child Sees, Feels, And Experiences” (Mazuļa dienasgrāmata: Ko Tavs bērns redz, jūt un piedzīvo)
  • Autors: Daniel N. Stern (Daniēls Šterns)

Katrs vecāks interesējas par to, kas notiek mazuļu prātā.

Šajā grāmatā pieredzējis un pazīstams zīdaiņu attīstības pētnieks un psihoterapeits Daniēls Šterns sniedz priekšstatu par bērna apziņu.

Šī prozas formā sarakstītā grāmata ļauj vecākiem ieskatīties iedomātas bērna dienasgrāmatas lapaspusēs. Šajā grāmatā izsekots bērna attīstībai no sešu nedēļu līdz apmēram četru gadu vecumam. Šis ir laika periods, kuru profesors ir īpaši pētījis. Caur dzeju un prozu lasītājs no pieredzes pasaules tiek ieaicināts stāstu pasaulē. Līdzās šim ir arī izskaidrojumi, tādējādi ļaujot lasītājam gan iepazīties ar bērna redzējumu, gan uzzināt tam pamatojumu un izskaidrojumu.

Šterns apraksta gribas, atmiņas un sevis apziņas veidošanās procesus kā arī zīdaiņa reakcijas uz sensoru un emocionālu pieredzi.

Šī ir ļoti piemērota kā radoša dāvana jauniem vai topošiem vecākiem, bet tikpat labi tā var būt noderīgs papildinājums mājas bibliotēkas psiholoģijas plauktam.

Autors
Vairāk no Līna

Bērniem nepieciešamas robežas

Vai bērnam ir vajadzīgs, lai viņam atļautu visu? Turpinot iepazīstināt ar mūsuprāt noderīgām...
Vairāk...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *