“Ēd taču beidzot normāli!”

  • Grāmata: “Ēd taču beidzot normāli!”
  • Autore: Berbela Vardecka
  • Izdevniecība: Apgāds “Mansards” sadarbībā ar Ģimenes psiholoģijas centru LĪNA

Anorektisku un bulīmisku meiteņu vai sieviešu piederīgie parasti ļoti cieš no viņu ēšanas traucējumu sekām un bieži vien nezina, ko iesākt. Ar laiku ēšanas traucējumi tik ļoti izvirzās priekšplānā, ka visa dzīve griežas tikai ap tiem, bet visu iesaistīto vēlmes, vajadzības un emocijas paliek novārtā. Piederīgie grib palīdzēt, bet ietekmēt nespēj gandrīz neko. Berbela Vardecka ar uzskatāmiem piemēriem rāda, kā vecāki un partneri var palīdzēt pārvarēt ēšanas traucējumus un uzlabot savstarpējās attiecības.

Dr.Berbela vardecka (dzimusi 1952.gadā Vācijā) ir diplomēta psiholoģe un geštaltterapeite. Deviņus gadus strādājusi ar ēšanas traucējumu un atkarības problēmām Bād-Grēnenbahas Psihosomatikas klīnikā, tagad ir psihoterapeite privātpraksē Minhenē un strādā arī par pasniedzēju un supervizori.

Autors
Vairāk no Līna

“Sievietes, kas mīl par daudz”

Grāmata: “Sievietes, kas mīl par daudz” Autore: Robina Norvuda Izdevniecība: Jumava  Grāmatā...
Vairāk...

2 komentāri

  • Gribētu iegādāties Where to draw the line grāmatu, un sievietes kas mīl par daudz. Vai var atnākt uz Līnas centru pakaļ?

    • Labdien, Anna!

      Šīs grāmatas diemžēl nav nopērkamas pie mums. Iespējams, tās var meklēt bibliotēkās vai lietoto grāmatu tirdzniecības vietās, jo, cik zinām, tās nav pieejamas arī grāmatnīcās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *