Loading Notikumi

« Visi pasākumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Bērni un ekrāni

01/02/2020 @ 18:00 - 20:30

$35 – $60
Planšetdatoru, datoru, viedtālruņu un citu ierīču arvien pieaugošā nozīme mūsu ikdienā nes jaunus izaicinājumus arī vecākiem. Nereti tās ir bailes par to, kā dažādu ierīču lietošana ietekmēs bērna attīstību un uzvedību. Tie ir arī jautājumi, kurus agrāk nebija vajadzības risināt – ļaut vai neļaut bērnam lietot planšetdatoru, viedtālruni vai datoru, neierobežojot laiku pie ekrāna? Cīnīties ar bērnu par spēlīšu spēlēšanu, video skatīšanos vai čatošanu vai arī nelikties ne zinis?
 
Semināra laikā aplūkosim 5 prasmes, kas nepieciešamas, lai bērna emocionālā un sociālā attīstība noritētu veiksmīgi, laikmetā, kad bieži vien tehnoloģijas ņem virsroku pār mūsu savstarpējām attiecībām ģimenē un sabiedrībā. Lūkosim, ko nepieciešams ievērot vecākiem ikdienā, lai bērns dzīvotu nevis ”priekš ekrāna”, bet ”ar ekrānu” un spētu veidot veiksmīgas attiecības.
 
Nodarbību vada psiholoģe un psihoterapijas speciāliste Līga Bernāte.
 
Pagaidām nav ieplānota jauna nodarbība. 
Samaksa 35,00 EUR, pārim 60,00 EUR.
 

Lai pieteiktos nodarbībai, Jūs varat iegādāties biļeti uz nodarbību šajā lapā vai arī aizpildīt pieteikuma anketu un veikt samaksu pirms nodarbības centrā LĪNA.

Detaļas

Datums:
01/02/2020
Laiks:
18:00 - 20:30
Izmaksas:
$35 – $60
Notikums Category:

Vieta

Ģimenes psiholoģijas centrs LĪNA
Miera iela 17-4
Rīga, LV-1001
Telefona Nr:
29451188

Vadītājs

Līga Bernāte

Biļetes

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes are no longer available