Loading Notikumi

« Visi pasākumi

Dūlu/PEP mammu apmācību 1. kurss (dienas grupa)

4 augusts @ 10:00 - 13:00

$50

PSIHOLOĢIJA GRŪTNIECĪBAS, DZEMDĪBU UN PĒCDZEMDĪBU APRŪPĒ

Atkarībā no valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem, visas vai daļa no nodarbībām var notikt attālināti. Sīkāku informāciju par nodarbību norisi sniegsim, tuvojoties kursa sākumam.

Pieņemam pieteikumus grupām:

 • Trešdienās no 2021. gada 4. augusta (pl. 10:00 – 13:00, dažos datumos līdz 14:00). Vada Līga Zelmene-Laizāne. Nodarbības paredzētas attālināti, Zoom platformā un video lekciju formātā.

Grupas dalībnieces saņems izdales materiālus, pieeju video lekcijām, nodarbībās būs iespēja gan uzzināt teorētisku informāciju, gan trenēt konsultēšanas un citas prasmes lomu spēlēs, atsevišķos gadījumos tās arī filmējot un kopīgi analizējot.

Kurss paredzēts sievietēm, kas vēlas atbalstīt citas sievietes, kā arī profesionāļiem, kas ikdienas darbā saskaras ar grūtniecēm, viņu partneriem un ģimenēm, kas ir līdzās sievietēm dzemdību laikā un agrīnā pēcdzemdību periodā (vecmātēm, medicīnas māsām, fizioterapeitiem, psihologiem u.c.).

Iegūtais sertifikāts vienlaikus dod iespēju arī turpināt mācības par dūlu (sīkāka informācija www.dulas.lv). Tāpat ar iegūto sertifikātu iespējams tālāk mācīties par PEP mammu (sīkāka informācija www.pep.lv).

Nodarbību kursā tiks apskatītas sekojošas tēmas:

 • Emocionālā kompetence veiksmīgākai komunikācijai. Kā vadīt savas emocijas. Kā izturēties, piedzīvojot citu cilvēku spēcīgas emocijas.
 • Tipiskas emocijas grūtniecībā, dzemdībās un pēc tam.
 • Sarunu vadīšanas un konsultēšanas pamati, sarunas sarežģītās situācijās. Praktiska vingrināšanās.
 • Droša piesaiste un tās nozīme visas dzīves garumā. Veselīgas piesaistes attiecību veicināšana pirms dzemdībām, dzemdību laikā un pēc tam.
 • Zaudējumi un sēras. Palīdzēt sērojošajiem vecākiem un arī sev. Grūtniecība un dzemdības pēc iepriekšēja zaudējuma.
 • Dzemdības kā trauma – palīdzēt to pārstrādāt mammai, tētim, bērnam un pašai sev.
 • Tēvs un bērna atnākšana. Attiecības pārī – krīzes un attīstība. Pāra konsultēšana un atbalstīšana.
 • Psihiski traucējumi (depresija, psihoze) grūtniecības laikā. Pēcdzemdību skumjas, depresija, psihoze. Cēloņi, diagnozes iespējas un palīdzība. Preventīvie pasākumi. Atpazīt savu iespēju robežas un ieteikt tālāko palīdzību.
 • Atpazīt jaundzimušā signālus un “tulkot” tos vecākiem, veicinot vecāku kompetenci un mazinot komunikācijas grūtības ģimenē.
 • Palīdzība vecākiem ar zīdaini, kurš pārmērīgi raud.
 • Konsultēšana par jaundzimušā miegu.
 • Pusaudžu grūtniecība un mammas lomas apguve.
 • Emocionālā izdegšana un pašpalīdzība.

Nodarbības notiks 12 mēnešus pēc kārtas (izņemot jūliju). 

Grupā paredzēts iekļaut maksimāli 12 dalībniekus. Samaksa par nodarbību kursu (iekļauts PVN):

 • EUR 1000, maksājot par visu gadu uzreiz (samaksa jāveic līdz pirmajai nodarbībai), 
 • EUR 1200, maksājot reizi 6 mēnešos (samaksa jāveic divas reizes – EUR 600 līdz pirmajai un sestajai nodarbībai),
 • Atsevišķa samaksa par noslēguma darba izvērtēšanu un atgriezenisko saiti no 2 speciālistiem EUR 110 apmērā jāsedz kursa beigās. Par atkārtoti iesniegtu ieskaites darbu, jāveic atkārtota samaksa.
 • Nozaudēta sertifikāta gadījumā atjaunošanas maksa EUR 10.

Pirms kursa sākuma paredzētas pārrunas, kuru laikā kursa vadītāja patur sev tiesības izvērtēt potenciālās dalībnieces piemērotību grupas darbam.

Samaksa par pieteikšanos kursam EUR 50. Summa netiek atgriezta gadījumā, ja izlemts mācībās nepiedalīties vai ja pēc pārrunām dalībniecei liedz uzsākt kursu. 

Ja dalībniece vēlas noklausīties nokavēto nodarbību citā grupā, vienu reizi to var darīt bez atsevišķas samaksas. Par pārējām nodarbībām, ārpus plānotā laika un grupas, jāveic pilna maksa par nodarbību EUR 90 apmērā.

Prasības veiksmīgai kursa pabeigšanai: 75% nodarbību apmeklējums, apmierinoši izpildīti mājas darbi un noslēguma darbs, kas sevī ietver vienu sarunu ar sievieti grūtniecības vai pēcdzemdību periodā nofilmētā veidā.

Vecmātes un Māsas, kuras beidz šo kursu iegūst 104 kredītstundas (reģistrācijas numurs NTI/P – 0275).

Kursa beidzēji saņems Psiholoģijas mācību centra LĪNA sertifikātu (Izglītības kvalitātes valsts dienesta 2010. gada 19. maijā izsniegta izglītības iestādes reģistrācijas apliecība Nr. 3360800849).

Vairāk par Dūlu apmācību iespējams uzzināt sadaļā “MĀCĪBU CENTRS”

Lai pieteiktos kursam, Jūs varat iegādājieties biļeti uz kursu šajā lapā vai arī aizpildīt pieteikuma anketu un veikt samaksu pirms kursa centrā Līna.

Detaļas

Datums:
4 augusts
Laiks:
10:00 - 13:00
Izmaksas:
$50
Notikums Category:

Vieta

Miera iela 17-4
Miera iela 17-4
Rīga,Latvija
Telefona Nr:
+37129451188

Biļetes

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Pieteikšanās maksa - Dūlu/PEP 1. kurss
50.00
Neierobežots