Loading Notikumi

« Visi pasākumi

  • Šis notikums ir pagājis.

‘’Es mīlu tevi, bet tu …’’ Ko iesākt ar atšķirībām partneru priekšstatos par attiecībām?

23/03/2020 @ 18:30 - 21:00

$30

Nav noslēpums, ka tas, ko esam pieredzējuši savās ģimenēs, kurās piedzimām, tāpat kā piederība kādai noteiktai kultūrai un tautai, veido to, ka esam kādā ziņā līdzīgi, bet citā atkal atšķirīgi. Bieži ir sastopamas atšķirības partneru priekšstatos par to, kā tad īsti būt kopā, kā paust savas mīlestības jūtas, kā vienoties par kaut ko, kā strīdēties, kā un vai saglabāt attiecības, kad tajās kļūst grūti.
Nodarbībā uzrunāti būs tie, kam svarīga labsajūta partnerattiecībās un apmierinātība laulības dzīvē. Iespējams kādu atbildi uz iekšējiem jautājumiem gūs tie, kas attiecībās mēģina pieņemt otru, nevis pārveidot, kā arī tie, kas cer šo pieņemšanu piedzīvot no otra. Sev ko svarīgu dzirdēs arī tie, kas jūtas nepietiekami mīlēti vai saņem šādus pārmetumus no sava partnera. Iespējams kādam radīsies idejas, kā atšķirības, kas sākotnēji šķiet kā mīnuss, pārvērst plusā. Iegūs katrs, kurš vienkārši vēlas padziļināt zināšanas par mīlestības jūtu izpausmi un priekšstatu dažādību šajā jautājumā.

Nodarbība notiks ZOOM platformā

Nodarbība notiks 22. aprīlī no pl. 18.30 līdz 21.00, to vadīs Sanita Liljē.
Samaksa par nodarbību EUR 35.00, pārim EUR 60.

Lai pieteiktos nodarbībai, Jūs varat iegādāties biļeti uz nodarbību šajā lapā vai arī aizpildīt pieteikuma anketu un veikt samaksu pirms nodarbības centrā Līna.

Detaļas

Datums:
23/03/2020
Laiks:
18:30 - 21:00
Izmaksas:
$30
Notikums Category:

Vieta

Ģimenes psiholoģijas centrs LĪNA
Miera iela 17-4
Rīga, LV-1001
Telefona Nr:
29451188

Vadītājs

Sanita Liljē

Biļetes

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes are no longer available