Loading Notikumi

« Visi pasākumi

  • Šis notikums ir pagājis.

LĪNAs sarunu vakari – Kad ģimenē ir pusaudzis

10 marts @ 18:00 - 19:00

$5

2. saruna

 
Psihoterapijas speciālistes Vita Kalniņa un Mārīte Priekule sarunāsies par pusaudzi ģimenē. Kādas izjūtas tas ienes vecākos? Kādas ir pusaudža un vecāku vajadzības? Kā to visu ietekmē vecāka “iekšējais pusaudzis”? Brīvā sarunā centra LĪNA speciālistes diskutēs par šiem un arī jūsu uzdotajiem jautājumiem.
 
LĪNAi šogad paliek 18 gadi. Tas ir vecums, kad vēl ir tik daudz, ko mācīties un iepazīt, taču mums ir arī, ko teikt pasaulei. Dzimšanas dienu jau otro reizi svinēsim kopā ar mūsu klientiem un draugiem konferencē “Labi vecāki šodien” (tiesa, šoreiz attālināti). Gaidot mūsu kopīgās svinības, vēlamies aicināt Tevi uz LĪNAs sarunu vakariem! Tās būs apmēram stundu garas tiešsaistes sarunas ar kādu no mūsu speciālistiem par viņu izvēlētu tēmu. Sarunas laikā klausītājiem būs iespēja iesūtīt savus jautājumus un iespēju robežās saņemt uz tiem atbildes.
 
Pieeja sarunām konferences “Labi vecāki šodien” biļešu īpašniekiem būs bez maksas, pārējiem – 5 EUR par sarunu. Konferences biļešu īpašniekiem atsevišķi iegādāties biļeti sarunu vakariem nav nepieciešams!
 
Sarunas tiešraide Tev būs pieejama Tava lina.lv konta sadaļā “Manas piekļuves” 10. martā 18:00! Sarunas ieraksts saglabāsies Tavā lina.lv kontā līdz 15. aprīlim!
 

Detaļas

Datums:
10 marts
Laiks:
18:00 - 19:00
Izmaksas:
$5

Biļetes

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes are no longer available