Loading Notikumi

« Visi pasākumi

  • Šis notikums ir pagājis.

LĪNAs sarunu vakari – Kāpēc tu tā uzvedies?

23 marts @ 18:00 - 19:00

$5

3. saruna

 

Kāpēc mans bērns uzvedas slikti? Ko gan viņš cenšas ar to panākt? Bērnu uzvedība vecākos izraisa dažādas emocijas, sākot no aizkaitinājuma un dusmām, līdz pat aizvainojumam un bezspēcībai. Kas tad ir pamatā bērna uzvedībai, kādus signālus mums vajadzētu uzlūkot nopietnāk – par to LĪNAs trešajā sarunu vakarā “Kāpēc tu tā uzvedies?” sarunāsies psiholoģe Dace Čible un PEP mamma, LĪNAs balss sociālajos tīklos Silva Atvara.

 

LĪNAi šogad paliek 18 gadi. Tas ir vecums, kad vēl ir tik daudz, ko mācīties un iepazīt, taču mums ir arī, ko teikt pasaulei. Dzimšanas dienu jau otro reizi svinēsim kopā ar mūsu klientiem un draugiem konferencē “Labi vecāki šodien” (tiesa, šoreiz attālināti). Gaidot mūsu kopīgās svinības, vēlamies aicināt Tevi uz LĪNAs sarunu vakariem! Tās būs apmēram stundu garas tiešsaistes sarunas ar kādu no mūsu speciālistiem par viņu izvēlētu tēmu. Sarunas laikā klausītājiem būs iespēja iesūtīt savus jautājumus un iespēju robežās saņemt uz tiem atbildes.
 
Pieeja sarunām konferences “Labi vecāki šodien” biļešu īpašniekiem būs bez maksas, pārējiem – 5 EUR par sarunu. Konferences biļešu īpašniekiem atsevišķi iegādāties biļeti sarunu vakariem nav nepieciešams!
 
Sarunas tiešraide Tev būs pieejama Tava lina.lv konta sadaļā “Manas piekļuves” 23. martā 18:00! Sarunas ieraksts saglabāsies Tavā lina.lv kontā līdz 28. aprīlim!
 

Detaļas

Datums:
23 marts
Laiks:
18:00 - 19:00
Izmaksas:
$5

Vadītājs

Dace Čible

Biļetes

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes are no longer available