Loading Notikumi

« Visi pasākumi

  • Šis notikums ir pagājis.

LĪNAs sarunu vakari – Komunikācija pāra attiecībās

23 februāris @ 18:00 - 19:00

$5

1. saruna

 

Kāda ir veiksmīga komunikācija starp partneriem, un kas ir tipiskākie klupšanas akmeņi? Par šo tēmu sarunāsies pāru un ģimenes psihoterapijas speciālistes Vita Kalniņa un Jolanta Ūsiņa. Noteikti būs iespēja arī mazliet nojaust, kā tad notiek darbs ar pāru terapeitu.

 
LĪNAi šogad paliek 18 gadi. Tas ir vecums, kad vēl ir tik daudz, ko mācīties un iepazīt, taču mums ir arī, ko teikt pasaulei. Dzimšanas dienu jau otro reizi svinēsim kopā ar mūsu klientiem un draugiem konferencē “Labi vecāki šodien” (tiesa, šoreiz attālināti). Gaidot mūsu kopīgās svinības, vēlamies aicināt Tevi uz LĪNAs sarunu vakariem! Tās būs apmēram stundu garas tiešsaistes sarunas ar kādu no mūsu speciālistiem par viņu izvēlētu tēmu. Sarunas laikā klausītājiem būs iespēja iesūtīt savus jautājumus un iespēju robežās saņemt uz tiem atbildes.
 
Pieeja sarunām konferences “Labi vecāki šodien” biļešu īpašniekiem būs bez maksas, pārējiem – 5 EUR par sarunu. Konferences biļešu īpašniekiem atsevišķi iegādāties biļeti sarunu vakariem nav nepieciešams!
 
Sarunas tiešraide Tev būs pieejama Tava lina.lv konta sadaļā “Manas piekļuves” 23. februārī 18:00! Sarunas ieraksts saglabāsies Tavā lina.lv kontā līdz 15. aprīlim!
 

Detaļas

Datums:
23 februāris
Laiks:
18:00 - 19:00
Izmaksas:
$5

Biļetes

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes are not yet available