Loading Notikumi

« Visi pasākumi

  • Šis notikums ir pagājis.

LĪNAs tiešsaistes konference “Labi vecāki šodien”

16 aprīlis @ 15:00 - 17 aprīlis @ 14:00

Par brīvu

Laimīgas  attiecības starp vecākiem un bērniem, kā arī attiecības starp romantiskiem partneriem ierasts saistīt ar tuvību, klātesamību, siltumu un ķermenisku kontaktu. Tomēr veselīgas attiecības nav iedomājamas arī bez atdalīšanās un spējas būt patstāvīgam. Pirmā lielā atdalīšanās gan fiziski, gan emocionāli cilvēka dzīvē notiek piedzimstot. Arī vēlāk cilvēka augšana ir saistīta ar atdalīšanos – bērnam arvien aktīvāk iepazīstot pasauli, veidojot attiecības ar cilvēkiem ārpus savas ģimenes vai uzsākot patstāvīgu dzīvi pieaugušā vecumā.

Kā notiek atdalīšanās dažādos dzīves posmos un kā to piedzīvot kā attiecības spēcinošu, nevis sāpīgu pieredzi? Vai ļaujam sev, bērniem vai partnerim piedzīvot atdalīšanos un būt patstāvīgiem? Un vienlaikus, cik daudz patstāvības no otra varam prasīt?

 

2018. gadā mēs pirmoreiz uzdrošinājāmies nosvinēt savu jubileju (tobrīd 15 gadus) ar konferenci, kas izglītoja un iedvesmoja gan mūs pašus, gan konferences apmeklētājus – mūsu klientus, draugus un vienkārši vecākus, kas vēlas piedzīvot vairāk viegluma un prieka savās attiecībās ar bērniem un sevi pašu.

2021. gada aprīlī LĪNA svinēs savu 18. dzimšanas dienu. Lai arī situācija pasaulē ir ietekmējusi veidu, kā mēs savus pilngadības svētkus svinēsim, mēs vēlētos aicināt Tevi 16. un 17. aprīlī atkal piedzīvot iedvesmojošu kopābūšanu! Ar vērtīgām lekcijām un sarunām par tēmu “Atdalīšanās un patstāvība” – šoreiz attālinātā formātā. Kopīgi pētīsim, kā būt vienam ar otru veselīgās attiecībās, meklējot līdzsvaru starp tuvību un patstāvību, kā atdalīties ar cieņu un iejūtību pret sevi un otru gan vecāku un bērnu, gan pāru attiecībās.

 

Konferences programma:

Piektdien, 16. aprīlī:

  • 15:00 – 16:00 Katrīna Ošleja “Kas es esmu, kad strādāju mājās? Vecāka un profesionāļa apburtais loks”
  • 16:00 – 17:00 Anita Plūme, “Kā piepildīt attiecības ar vecākiem, kad tikko piedzimis bērns?”
  • 17:00 – 18:00 Viktorija Ozola “Kā vecākiem palaist bērnu bērnudārzā un skolā bez bailēm un vainas sajūtas”
  • 18:00 – 19:00 Marc Rackelmann “Pāri nav bēbīši – atrast līdzsvaru starp piesaisti un pašnoteikšanos pieaugušo attiecībās” / “Couples aren’t babies — finding a balance between attachment and self-determination in adult relationships” (lekcija angļu valodā ar tulkojumu)

Sestdien, 17. aprīlī:

  • 10:00 – 11:00 Sarah Ockwell Smith “Zīdaiņa miegs un patstāvība – kas jāzina katram vecākam par piesaisti, sliktiem ieradumiem un gulēšanu bez pamošanās visu nakti vienam”/ “Infant Sleep and Independence – What Every Parent Should Know About Attachment, Bad Habits and Sleeping Through the Night Alone” (lekcija angļu valodā ar tulkojumu)
  • 11:00 – 12:00 Ginta Ratniece “Bērni nu lieli un patstāvīgi – ilgi gaidītā brīvība vai sāpīga vientulība?”
  • 12:00 – 13:00 Igors Gubenko “Būt pašiem, esot kopā: autonomija partnerattiecībās”
  • 13:00 – 14:00 Vita Kalniņa, “Kad attiecības tiek pārrautas”

Vairāk par konferenci vari uzzināt labivecaki.lv!

Biļešu cenas:

Pēc 01.04.2021. un konferences dienā – 107 EUR

No 1.04. izmanto iespēju iegādāties konferences biļeti kopā ar:

Konferences lekcijas notiks interneta tiešraidē mūsu mājaslapā lina.lv, un to varēsi noskatīties no jebkuras sev ērtas vietas, kur vien pieejams interneta pieslēgums un telefons vai dators. Iegādājoties biļeti uz konferenci, sava lina.lv konta sadaļā “Manas piekļuves” saņemsi pieeju konferences tiešraidei, kā arī visu lekciju ierakstiem 30 dienas pēc konferences.

Detaļas

Sākums:
16 aprīlis @ 15:00
Beigas:
17 aprīlis @ 14:00
Izmaksas:
Par brīvu
Notikums Category:

Biļetes

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes are no longer available