Loading Notikumi

« Visi pasākumi

  • Šis notikums ir pagājis.

No iemīlēšanās uz piepildošām attiecībām

22/11/2017 @ 18:30 - 21:00

$30

Kā partnera izvēle ietekmē tālākās attiecības? Vai ir iespējams izvēlēties “ideālo partneri”, lai attiecības izdotos? Kā nepazaudēt mīlestību ikdienā? Kā novērst distancēšanos, atrast kopīgo un kā parādīt savu mīlestību tā, lai tā piepilda?

Lai arī reizēm šķiet, ka sabiedrībā eksistē vienoti priekšstati par to, kādam būtu jābūt attiecību partnerim, tomēr katra vajadzības šai izvēlē ir individuālas. Apzināties šīs bieži ne sev, ne partnerim neatklātās gaidas, kā arī nodalīt, kuras no tām ir reāli un veselīgi partnerattiecībās apmierināt un par kurām tomēr jāuzņemas atbildība katram pašam, var sniegt atvieglojumu un citu attiecību kvalitāti.

Nodarbības laikā, aktīvi praktiski darbojoties, būs iespējams papētīt, kādi ir kritēriji, pēc kuriem šobrīd izvēlos vai esmu izvēlējies partneri, un kādas ir manas gaidas no partnera. Būs iespējams ieskatīties arī tajā, kāpēc man kas tāds otrā ir svarīgs un kādas reakcijas šīs manas gaidas un priekšstati var raisīt.

Nodarbību vada pāru un ģimenes psihoterapeite Jolanta Ūsiņa un psihodrāmas psihoterapeite Solvita Valtere.

Nodarbība notiks  22. novembrī pl. 18.30-21.00.

Samaksa 30 eiro, pārim – 50 eiro.

Nodarbība paredzēta Līnas “Profesionālo izaicinājumu” projekta ietvaros, kur Līnas speciālisti savstarpēji meklēs jaunas sadarbības formas, savienojot savas zināšanas un pieredzes un vadot nodarbības divatā.

Detaļas

Datums:
22/11/2017
Laiks:
18:30 - 21:00
Izmaksas:
$30
Notikums Category:

Vieta

Ģimenes psiholoģijas centrs LĪNA
Miera iela 17-4
Rīga, LV-1001
Telefona Nr:
29451188

Biļetes

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
No iemīlēšanās uz piepildošām attiecībām
30.00
Neierobežots