Loading Notikumi

« Visi pasākumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Otra bērna ienākšana ģimenē ONLINE

28 janvāris @ 18:00 - 20:30

$35 – $60

Kad vecāki ir otra bērniņa gaidībās, no vienas puses liekas, ka šoreiz tas būs vieglāk, jo ar pirmo bērnu iegūtas tik nepieciešamās praktiskās iemaņas veiksmīgai ikdienai ar bērnu. Tai pat laikā līdzās šiem apsvērumiem mēdz iezagties arī bailes un nedrošība par to, ka ikdiena ar diviem maziem bērniem tomēr būs grūtāka. Pievienojas neizpratne – vai tiešām iespējams, ka otru bērnu mīlēsim tikpat stipri, cik pirmo? Un kas notiks ar mums pašiem un mūsu attiecībām, kas jau tā ir “gaidīšanas režīmā”?

Nodarbībā pārrunāsim vecāku bažas, un meklēsim kopīgus risinājumus arī tādām grūtībām kā tipiskā vecāko bērnu greizsirdība, un ko ar to iesākt? Kā atbalstīt vecāko bērnu viņam tik izaicinošajā dzīves laikā? Kā sagatavot vecāko bērnu mājdzemdībām vai dzemdībām stacionārā? Un kā iedrošināt pašiem sevi?

Nodarbību vada ģimenes sistēmiskās psihoterapijas speciāliste Ilze Novikova.

Nodarbība plānota 28. janvārī no plkst. 18:00 līdz 20:30. Nodarbība notiks tiešsaistē, Zoom platformā. Pirms nodarbības sazināsimies ar dalībniekiem par tehniskajiem jautājumiem, kas saistīti ar nodarbības norisi.

Nodarbību ieteicams apmeklēt līdz 6. grūtniecības mēnesim.

Samaksa par nodarbību 35,00 EUR.

Lai pieteiktos nodarbībai, Jūs varat iegādāties biļeti uz nodarbību šajā lapā vai arī aizpildīt pieteikuma anketu un veikt samaksu pirms nodarbības centrā Līna.

Detaļas

Datums:
28 janvāris
Laiks:
18:00 - 20:30
Izmaksas:
$35 – $60
Notikums Category:

Vieta

Ģimenes psiholoģijas centrs LĪNA
Miera iela 17-4
Rīga, LV-1001
Telefona Nr:
29451188

Vadītājs

Ilze Novikova

Biļetes

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes are no longer available