Loading Notikumi

« Visi pasākumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Pirmā emocionālā palīdzība – ko darīt, kad bēbīši vai bērni raud? LEKCIJA VECĀKIEM

15/10/2020 @ 19:00 - 20:30

$10

Emotional First Aid – What to Do when Babies and Children cry?

In this Lecture Thomas Harms will present his body-oriented concepts how to support Parents and Babies in acute emotional Crisis after Birth. He will show Parents can use their Body to improve the inner conditions of attachment and early relationship with their children. His main thesis is, that a good enough Mother or Father has to stay in a stable contact with the inner World of their Body. In Video-Clips he will demonstrate how to use Breathing and Self-Perception to overcome acute stress-situations of deep Baby-Crying and allow Babies and Children to tell their unheard stories.

Thomas Harms is a psychologist and body psychotherapist and works in private practice in Bremen (Germany). He has been the director of the Centre for Primary Prevention and Body Psychotherapy (ZePP) there and the Crybaby Clinic attached to it since 1993. His main focus is on working with regulatory and attachment dysfunction in the first year of life caused by trauma and also working with adults with traumatic early attachment and developmental experiences.

Šajā lekcijā Tomass Harmss piedāvās ķermeņa psihoterapijā balstītu metodi, kas var palīdzēt vecākiem un mazuļiem spēcīgās emocionālās krīzēs pēc dzemdībām/piedzimšanas. Vecāki var izmantot savu ķermeni, lai uzlabotu iekšējo piesaisti un atteicības ar saviem bērniem jau viņu dzīves sākumā. Tomasa Harmsa galvenā atziņa ir, ka pietiekami laba mamma vai tētis spēj palikt stabilā kontaktā ar sava ķermeņa iekšējo pasauli. Ar nelielu video palīdzību Tomass demonstrēs, kā izmantot elpošanu un sevis apzināšanos, lai pārvarētu spēcīgo stresu situācijās, kad mazulis izmisīgi raud, un ļaut zīdaiņiem un bērniem pastāstīt viņu nesadzirdētos stāstus.

Tomass Harmss ir psihologs un ķermeņa psihoterapeits un strādā savā privātpraksē Brēmenē. Kopš 1993. gada viņš ir vadījis Agrīnās profilakses un ķermeņa psihoterapijas centru un tam piesaistīto Mazuļu raudāšanas klīniku. Tomass galvenokārt strādā ar regulācijas un piesaistes traucējumiem bērnu dzīves pirmajā gadā, ko izraisījušas traumatiski pārdzīvojumi, kā arī pieaugušajiem ar traumatisku agrīnās piesaistes un attīstības pieredzi.

 

Okotobrī latviešu valodā iznāk Tomasa Harmsa grāmata “Nebaidies no bērna raudāšanas”.

 

Lekcija notiks 15. oktobrī no 19:00-20:30 angļu valodā ZOOM platformā. Reģistrējoties, lūdzu, norādi e-pasta adresi, uz kuru vēlēsies saņemt piekļuvi ZOOM lekcijai, un pārliecinies, ka Tev ir pieejama ZOOM aplikācija. Lekcijas laikā būs iespējams uzdot jautājumus rakstiski, taču lektors varēs atbildēt uz ierobežotu jautājumu skaitu. Pēc tiešraides būs pieejams lekcijas ieraksts ar tulkojumu latviešu valodā (subtitri). Ieraksts pēc tiešraides būs pieejams 2 nedēļas Jūsu lina.lv konta sadaļā Manas piekļuves.

Detaļas

Datums:
15/10/2020
Laiks:
19:00 - 20:30
Izmaksas:
$10
Notikums Category:

Biļetes

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes are no longer available