Loading Notikumi

« Visi pasākumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Saikne, kas vieno sievieti un vīrieti attiecībās

27/02/2018 @ 18:30 - 21:00

$30

Mūsdienās, runājot par attiecībām, arvien biežāk dzirdam un lietojam vārdu “piesaiste”. “Piesaiste” izpaužas veidā, kādā mēs piedzīvojam un veidojam tuvas attiecības. Mūsu piesaistes modelis nosaka, cik droši un cik atklāti mēs spējam justies otra klātbūtnē. Biežāk piesaiste tiek saistīta ar vecāku un bērnu attiecībām, taču tā ir tikpat nozīmīga, veidojot arī pieaugušo attiecības.

27. februārī piedāvājam īpašu nodarbību, kas būs veltīta piesaistei pāra attiecībās. Nodarbībā psiholoģes Mārīte Bite un Aiga Ukstiņa runās par tēmām:

  • Kas ir piesaiste? Mācīsimies tuvāk izprast sevi attiecībās ar citiem, iepazīstot savu piesaites stilu. Kas ir piesaiste jeb savstarpējā saikne pāra attiecībās?
  • Agrīnās attiecību pieredzes nozīme un iespaids uz pieaugušo, pāra savstarpējām attiecībām.
  • Kā palīdzēt sev justies drošāk attiecībās un izprast savu mijiedarbību ar otru cilvēku, lai risinātu pāra attiecību sarežģījumus, to skaitā strīdus un savstarpēju kritiku, grūtības runāt par savām jūtām un vajadzībām, aizvainojumu, un rast veidus, kā partneri var viens otram piedot, risinot grūtības.
  • Kādām attiecību fāzēm pāris var iet cauri, un kādas ir biežākās kļūdas, ko partneri pieļauj, neizprotot savstarpējās vajadzības.
  • Kā stiprināt emocionālo saikni attiecībās?

Semināru vadīs psiholoģe un KBT terapeite Aiga Ukstiņa un psiholoģe un ģimenes psihoterapeite apmācībā Mārīte Bite. 

Nodarbība notiks 27. februārī pl. 18.30-21.00.
Samaksa vienam cilvēkam 30 eiro, pārim – 50 eiro.

Nodarbība paredzēta Līnas “Profesionālo izaicinājumu” projekta ietvaros, kur Līnas speciālisti savstarpēji
meklē jaunas sadarbības formas, savienojot savas zināšanas un pieredzes, un vadot nodarbības divatā.

Lai pieteiktos nodarbībai, Jūs varat iegādāties biļeti uz nodarbībām šajā lapā vai arī aizpildīt pieteikuma anketu un veikt samaksu pirms pirmās nodarbības centrā Līna.

Detaļas

Datums:
27/02/2018
Laiks:
18:30 - 21:00
Izmaksas:
$30
Notikums Category:

Vieta

Ģimenes psiholoģijas centrs LĪNA
Miera iela 17-4
Rīga, LV-1001
Telefona Nr:
29451188

Biļetes

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes are no longer available