Loading Notikumi

« Visi pasākumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Stiprini sevi un savu iekšējo bērnu – VIDEO LEKCIJU KURSS

25/03/2020 @ 23:59

$107

PIEEJU LEKCIJU IERAKSTIEM VARI IEGĀDĀTIES ŠEIT!

Video lekciju cikls darbam ar iekšējo bērnu, balstoties uz teoriju un uzdevumiem, ko izstrādājusi vācu psihoterapeite Stefānija Štāla, palīdzēs tev risināt emocionālas grūtības visdažādākajos dzīves kontekstos. Īpašs uzsvars šajā kursā būs uz to, kā iekšējā bērna priekšstati un emocijas ietekmē attiecības ar saviem bērniem – gan maziem, gan lieliem. Pat tad, ja bērnu vēl nav, ir vērts saprast, kā, stiprinot savu iekšējo bērnu, vieglāk un veselīgāk pāriet uz vecāku lomu. Tāpat iespējams, ka kāds arī ieraudzīs emocionālus iemeslus, kāpēc lēmums par bērnu tiek atlikts vai arī mazuļa atnākšana kavējas.

Kurss būs noderīgs arī tiem, kas jau lasījuši Stefānijas Štālas grāmatu “Tavs iekšējais bērns grib atrast mājas”. Lai arī tas balstās uz tiem pašiem konceptiem par Ēnas bērnu, Saules bērnu un Iekšējo pieaugušo, būs iespēja detalizēti, aizpildot darba lapas, sīki izanalizēt savu situāciju, un papildus apskatīt jaunus aspektus, kas aprakstīti citās Stefānijas grāmatās. Lekcijās Vita dalās arī ar pieredzi, ko guvusi jau daudzus gadus vadot grupas par iekšējo bērnu klātienes nodarbībās.

Iepazīstot savu iekšējo bērnu un stiprinot arī pieaugušo sevī, ir iespējams paaugstināt dzīves kvalitāti, un tikt efektīvāk galā ar tās izaicinājumiem.

Kurss sastāv no 6 aptuveni stundu garām video lekcijām, ko vari noskatīties/noklausīties jebkurā ierīcē, kam ir interneta pieslēgums. Katrai nodarbībai papildus būs izdales materiāls ar konkrētiem uzdevumiem, ko būs iespējams izdrukāt un aizpildīt. Kursa materiāli paliks pieejami katram dalībniekam 6 mēnešus no iegādes brīža.

Kursu izstrādājusi ģimenes psihoterapeite Vita Kalniņa.

Iegādājoties kursu, katru trešdienas rītu no 25. marta savā lina.lv kontā saņemsi piekļuvi jaunai lekcijai un uzdevumu failam.

Tie, kas iegādāsies kursu līdz 25. marta pulksten 23:59, saņems to par īpašu cenu – 71 EUR. Pēc tam būs iespēja darbošanos uzsākt jebkurā laikā, maksājot 107 eiro par kursu.

*Šī kursa saturs un uzdevumi nepārklājas ar mūsu nu jau 10 gadus piedāvāto kursu “Ceļojums pie iekšējā bērna”. Arī tad, ja esi jau apmeklējis mūsu klātienes kursu, vai arī pašlaik esi kādas grupas dalībnieks, jaunā kursa uzdevumi var būt papildinoši esošajam.

Detaļas

Datums:
25/03/2020
Laiks:
23:59
Izmaksas:
$107
Notikums Category:

Vieta

Vebinārs

Vadītājs

Vita Kalniņa

Biļetes

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes are no longer available