Loading Notikumi

« Visi pasākumi

  • Šis notikums ir pagājis.

VEBINĀRS – Kā vecākiem pasargāt sevi no pārguruma un tomēr palikt labiem vecākiem?

10/11/2017 @ 10:30 - 12:00

$17

Visos laikos ģimenes ir saskārušās ar dažādām grūtībām, un vecāki tās ir risinājuši atbilstoši savām iespējām. Mūsdienās, ja ģimenei nav jāsatraucas par to, kā paēdināt un apģērbt savus bērnus, tad tā nereti saskaras ar cita veida spiedienu – audzināt bērnus tā, lai viņi attīstās vislabākajā un “pareizākajā” veidā. Nekad iepriekš vēl būt par vecākiem nav bijis tik sarežģīti tieši šajā aspektā. Līdzās tam, cik daudz bērniem ir dažādas vajadzības, reti tiek runāts par pašu vecāku vajadzībām. Kādas tās ir un vai vecāki drīkst par tām rūpēties, paliekot labi vecāki?

Psiholoģes Vitas Kalniņas ieskats šai tēmā un atbildes uz vecāku jautājumiem vebinārā 10. novembrī 10.30-12.00.

Kas ir vebinārs?

Vebinārs ir seminārs, kas notiek interneta vidē, un tajā var piedalīties no datora, planšetdatora vai telefona ar interneta pieslēgumu.

Kāpēc tas ir ērti?

Jau vairāk kā 10 gadus mēs tiekamies ar vecākiem semināros, un esam dzirdējuši, cik sarežģīti mēdz būt atrast pieskatītājus mazuļiem. Pavadīt laiku ceļā pie mums un atpakaļ uz mājām gan vairo izmaksas, gan apgrūtina ierašanos klātienē, īpaši, ja mājās paliek bēbītis. Mēs nelabprāt lūdzam atstāt bērnus mājās, tomēr pilnvērtīgi pievērsties tēmai, ja telpā ir vairāki satraukti mazuļi, mēdz būt neiespējami. Gala beigās esam saņēmuši neskaitāmus lūgumus piedalīties nodarbībās, atrodoties ārpus Latvijas.

Tagad tas ir iespējams! Piedalīties seminārā no tūkstošiem kilometru attāluma vai no savas gultas, no autobusa, pastaigas parkā vai ar vienu roku vārot zupu, liekot puzli un aijājot mazuli.

Kāpēc tas ir droši?

Reizēm piedalīšanās klātienes seminārā var likties satraucoša. Ja nu mani tur kāds atpazīs? Ja nu man ko jautās un būs visiem dzirdot jāatbild? Ja nu būšu vienīgais vīrietis mammu bariņā? Vai vienīgā mamma, kurai vēl nav 18? Visas šīs bažas vebinārā var tikt aizmirstas, jo neviens Tevi neredzēs, un piereģistrēties vari kaut ar izdomātu vārdu. Nodarbības laikā vari palikt arī pasīvs un neuzdot nevienu jautājumu.

Cik tas maksā?

Samaksa par piedalīšanos vienā 90 minūšu ilgā vebinārā ir EUR 17. Vari norēķināties, izmantojot Paypal vai arī bankas pārskaitījumu.

Kas man jādara, lai varētu piedalīties?

  • Lapas apakšā izvēlies biļeti (norādi biļešu skaitu 1) uz vebināru un noformē pasūtījumu.
  • Izveido savu lina.lv  lietotāja kontu vai reģistrējies ar esošu kontu, izvēlies sev ērtāko maksājuma veidu (bankas pārskaitījums vai Paypal) un norēķinies par biļeti.
  • Kad būsim saņēmuši apmaksu, saņemsi pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu uz savu norādīto e-pasta adresi, kā arī e-pastu ar saiti reģistrācijas pabeigšanai.

Kā man pieslēgties vebināram?

  • Pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas savā e-pastā, seko norādēm un piereģistrējies vebināra tiešraidei.
  • Atver tev nosūtīto vebināra tiešraides saiti un klausies/skaties lektora stāstītajā.

Vai varēšu uzdot jautājumus?

Nodarbības laikā ir iespējams rakstiski nodarbības vadītājai uzdot jautājumus par semināra tēmu. Tos neredzēs pārējie, bet ik pa brīdim vadītāja tiem pievērsīsies un atbildēs.

Vai varēšu noskatīties vebināra ierakstu vēlāk?

Ja nu laikā, kad notiek vebinārs, pēkšņi pamostas mazulis, kaut kas notiek ar internetu vai varbūt jāatrodas darbā, vebināra ierakstu iespējams būs noskatīties vēl 30 dienas pēc notikuma. Saiti, kur to izdarīt, atradīsi sava lina.lv lietotāja konta sadaļā Manas pieejas.

Kad veikta apmaksa lūdzu reģistrējies vebināram šeit

Pārliecinies, ka esi ielogojies savā kontā

Detaļas

Datums:
10/11/2017
Laiks:
10:30 - 12:00
Izmaksas:
$17
Notikums Category:

Vieta

Vebinārs

Vadītājs

Vita Kalniņa

Biļetes

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes are no longer available