Healing Breastfeeding Grief

Turpinām iepazīstināt ar mūsuprāt noderīgām grāmatām* par dažādām psiholoģijas tēmām. Šomēnes LĪNAs Bibliotēkā grāmata par to, kā pārvarēt sēras, kas piemeklē sievietes, ja neizdodas bērniņu barot ar krūti.
 
Grāmata angļu valodā: „Healing Breastfeeding Grief: How mothers feel and heal when breastfeeding does not go as hoped”
Autore: Hilary Jacobson
Izdevējs: Rosalind Press
 
Kad cerības uz krūtsbarošanu nepiepildās, mammas bieži cīnās ar zaudējuma sajūtu, skumjām, dusmām, sērām un kaunu. Mēs bieži domājam, ka esam vienīgās, kas tā jūtas. Taču šīs izjūtas nebūt nav neparastas un bieži tās var būt kā papildus riska faktors pēcdzemdību depresijai.
Autore Hilarija Džeikobsone, kas ir arī pētniece, zīdīšanas konsultante un hipnoterapeite, ņemot vērā gan ar savu, gan simtiem citu mammu pieredzi, apraksta, ko nozīmē piedzīvot šīs postošās emocijas.
„Es vēlos palīdzēt sievietēm dziedināties. Katru gadu tūkstošiem sieviešu kļūst par mātēm, nesot sevī dziļu ievainojumu. Šīs grāmatas mērķis ir panākt, ka sieviete atkal var justies kā viens vesels, un priecīgi un ar visu sirdi nodoties savai mammas dzīvei neatkarīgi no tā kā viņa baro savu bērniņu.”
Piedāvājot apzinātības un neiroplastikas tehnikas, autore rāda, kā pārvarēt izmisuma un neizdošanās sajūtas, kas piemeklē mammas.
 
Avots: http://amzn.to/1Uje30Z
 
*ŠĪS GRĀMATAS NAV NOPĒRKAMAS CENTRĀ LĪNA
Autors
Vairāk no Līna

“Ēd taču beidzot normāli!”

Grāmata: “Ēd taču beidzot normāli!” Autore: Berbela Vardecka Izdevniecība: Apgāds “Mansards” sadarbībā...
Vairāk...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *