...
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

It kā viss kārtībā, BET…

„Pa dienu es labi tieku galā ar darbu, bet, kad pārnāku mājās, mana trīsgadnieka uzvedība liek man justies bezspēcīgai.”

„Man ir pilnvērtīga pieauguša cilvēka dzīve, taču katru reizi, kad satieku savu mammu, mēs strīdamies, un es nezinu, kā to mainīt.”

„Es jau piecus gadus strādāju šajā darbā. It kā man tas labi padodas, taču jūtu, ka tas vairs nesagādā gandarījumu.”

Dažkārt situācijas un uzdevumi, kurus dzīve mums “piespēlē” ir jauni, neierasti un prasa papildu enerģiju, lai tiktu ar tiem galā. Dažreiz tās ir situācijas, kas atkārtojas arvien no jauna, laupot mums ticību, ka kaut kas varētu mainīties. Citreiz mums risinājumu izdodas atrast saviem spēkiem, taču, ja nolemjam meklēt palīdzību no malas, ir labi zināt, kur to iegūt. Viens no atbalsta veidiem ir dažādas grupu nodarbības, piemēram atbalsta grupas, terapeitiskās grupas un pašizziņas grupas.

Atbalsta grupa pilnīgi noteikti nav lekcija. Parasti grupa tiek veidota par konkrētu tēmu, kas ir kopīga dalībniekiem. Tikšanās reizēs dalībnieki runā par tām tēmām, kas šobrīd aktuālas. Ne vienmēr ir jābūt problēmai, bet aktuālo jautājumu var uzdot grupā un saņemt atbalstu no visas grupas un vadītāja. Parasti grupas vadītājs arī iedod savu redzējumu, īpaši, ja tas ir kas svarīgs no teorijas, ko būtu jāzina. Grupā var uzzināt, kā citi dalībnieki piedzīvo līdzīgas grūtības un saņemt iedrošinājumu no citiem dalībniekiem.

Savukārt terapeitiskas un pašizziņas grupas būs piemērotas tiem, kas vēlas iedziļināties un izprast sevi, veikt dziļāku pašanalīzi. Terapeitiskas grupas parasti notiek ilgāku laiku, piemēram, regulāras tikšanās gada garumā, un daudz laika tiek veltīts, lai izveidotu drošu vidi, kurā iespējama uzticēšanās dalībnieku starpā. Tikšanās laikā vairāk tiek pievērsta uzmanība katra dalībnieka „vēsturei” – bērnībai, dažādām pieredzēm, kas atstājušas iespaidu uz šī brīža dzīvi. Grupas laikā dalībnieki gūst jaunu pieredzi, kā piedzīvot un risināt situācijas, kas līdz šim sagādājušas grūtības.

Tuvākās atbalsta grupas centrā LĪNA:
Atbalsta grupa vecākiem, kuri bērnus audzina vieni
Atbalsta grupa 2,5 -3,5 gadus vecu bērnu vecākiem)

Tuvākajā laikā paredzētās terapeitiskās un pašizziņas grupas:
Sievišķības dienasgrāmata
Ceļojums pie Iekšējā bērna
Pašvērtējuma pamati

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iepirkumu grozs

MUMS
20 GADI!

TEV – 20% ATLAIDE

visām mūsu video lekcijām!

Paldies, ka esi ar mums!