...
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kā jaunai ģimenei aicināt palīgus jeb “Esi mans ciems!”

Iespējams esat dzirdējuši teicienu: “Lai uzaudzinātu bērnu, ir nepieciešams ciems.” Mūsdienu sabiedrībā, kad dzīve kopienā vairs nav izplatīta, sava “ciema” jeb atbalsta sistēmas veidošana bieži ir vecāku pašu rokās. Kā to veiksmīgāk izdarīt, lai bērniņa ienākšanu ģimenē varētu piedzīvot pēc iespējas harmoniskāku un priecīgāku?

Šogad Ģimenes psiholoģijas centrs LĪNA pirmo reizi piedalīsies Latvijas Grāmatu izstādē 2019 ar Vitas Kalniņas grāmatu “Pirmās attiecības cilvēka dzīvē”.

Svētdien, 3. martā, 15:00 Vita Kalniņa aicinās grāmatas lasītājus un citus interesentus uz sarunu “Kā jaunai ģimenei aicināt palīgus jeb “Esi mans ciems!”” uz Latvijas Grāmatu izstādes 2019 Lielās skatuves.

Sestdien, 2. martā, no 15:00-17:00 un svētdien, 3. martā, no 14:00-15:00 mūsu stendā būs iespēja klātienē satikt grāmatas autori Vitu Kalniņu un saņemt autogrāfu savam grāmatas eksemplāram.

Mūsu stenda numurs izstādē būs G27. Visas izstādes dienas pie mums būs iespējams iegādāties grāmatu par draudzīgu cenu, kā arī atrast ko noderīgu un iedvesmojošu jaunajiem vai topošajiem vecākiem un katram, kam interesē harmoniskas attiecības ar sevi un saviem tuvākajiem.

Priecāsimies Ķīpsalas izstāžu hallē satikt arī Tevi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iepirkumu grozs

MUMS
20 GADI!

TEV – 20% ATLAIDE

visām mūsu video lekcijām!

Paldies, ka esi ar mums!