...
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Laiks pārdomām

Kādam no savas ģimenes Tu vari uzdāvināt brīnišķīgu dāvanu – laiku, kurā viņš vai viņa var pārdomāt, to, ko esi teicis. Par ko Tu gribētu ierosināt šādas pārdomas? Uzraksti šim cilvēkam zīmīti vai arī palūdz klātienē, lai apsver Tavu lūgumu, rūpi vai ideju.

 

“Vai Tu lūdzu varētu padomāt par to,… kad Tu vēlētos ar mani aiziet pastaigā pa mežu… uz kurieni Tu gribētu aizbraukt tuvākajās brīvdienās… vai Tu šodien varētu mazliet ātrāk beigt darbu… vai es drīkstu ar klasesbiedreni iet uz koncertu… vai Tu varētu atrast man mazliet sava laika… ?“

 

Kad ir pagājis nedaudz laika, pajautā, vai otrs jau ir padomājis par to, ko lūdzāt, vai arī viņam ir nepieciešams vēl mazliet laika. Ja Tevi kāds ir lūdzis ko pārdomāt, centies tai pašā vai vēlākais nākamās dienas laikā atrast iespēju to ar šo ģimenes locekli pārrunāt.

 

Ja Tavs bērns kādā brīdī vēlas no Tevis atbildi, ko nevari uzreiz sniegt, jo esi aizņemts, painformē viņu par to, ka vēlies ieklausīties, tomēr šobrīd to nespēj, taču varēsi tam pievērsties, piemēram, astoņos vakarā. Kad šis laiks pienāk, tad gan neliec savam bērnam lūgties atkārtoti, un pats uzsāc sarunu.

 

Varbūt pārdomu jautājums varētu būt arī – ko īpašu Tu gribētu kopā ar mani šoruden piedzīvot?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iepirkumu grozs

MUMS
20 GADI!

TEV – 20% ATLAIDE

visām mūsu video lekcijām!

Paldies, ka esi ar mums!