Līdzjūtība pret sevi

Turpinām iepazīstināt ar mūsuprāt noderīgām grāmatām* par dažādām psiholoģijas tēmām. Jūlijā LĪNAs Bibliotēkā iepazīstinām ar grāmatu, kurā skaidrots, kā attīstīt iejūtību pret sevi.

Grāmata latviešu valodā: “Līdzjūtība pret sevi. Nenosodi sevi un atbrīvojies no nedrošības”
Autors: Dr. Psih. Kristīna Nefa
Izdevējs: Avots

Psiholoģijas zinātņu doktore Kristīna Nefa ir dzīvē pieredzējusi dziļu nedrošību, attiecību problēmas, ģimenes kritiku, pašas bērna attīstības traucējumus un citas likstas – to visu viņa ir izmantojusi, lai izaugtu par atzītu profesionāli savā jomā, ar savu darbu palīdzot tūkstošiem lasītāju visā pasaulē.
Grāmatā mijas autores pašas pieredze ar psiholoģisko norišu paskaidrojumu, padarot to par uzskatāmu mūsu iekšējo norišu ceļvedi. Lai jauniegūto sapratni mēs spētu likt lietā, autore piedāvā psiholoģiskus vingrinājumus (tie pielāgoti cilvēkiem ar dažādām gaumēm), kas padziļinās pašizziņas procesu un radīs jaunas idejas, kā izturēties dzīves izaicinājumu situācijās.

Darba centrālā ideja ir tā, ka ar iejūtību, praktisku mīlestību pret sevi, mēs spējam augt ar prieku un pārstāt sevi kritizēt. Un tad spert nākamo soli: to dot mantojumā saviem bērniem.

Avots: http://bit.ly/1D7Y6UK

*ŠĪS GRĀMATAS NAV NOPĒRKAMAS CENTRĀ LĪNA

 

Autors
Vairāk no Līna

“Pļauka dvēselei. Kā vieglāk tikt galā ar aizvainojumu un atraidījumu”

Grāmata: “Pļauka dvēselei. Kā vieglāk tikt galā ar aizvainojumu un atraidījumu” Autore:...
Vairāk...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *