Kurss paredzēts sievietēm, kas vēlas atbalstīt citas sievietes, kā arīprofesionāļiem, kas ikdienas darbā saskaras ar grūtniecēm, viņu partneriem un ģimenēm, kas ir līdzās sievietēm dzemdību laikā un agrīnā pēcdzemdību periodā (vecmātēm, medicīnas māsām, fizioterapeitiem, psihologiem u.c.).

Iegūtais sertifikāts vienlaikus dod iespēju arī turpināt mācības par dūlu (sīkāka informācija www.dulas.lv). Tāpat ar iegūto sertifikātu iespējams tālāk mācīties par PEP mammu (sīkāka informācija www.pep.lv).

Nodarbību kursā tiks apskatītas sekojošas tēmas:

 

Nodarbības notiks 12 mēnešus pēc kārtas (izņemot jūliju). Paredzēts veidot vairākas grupas dažādos laikos:

1. Otrdienā reizi mēnesī no 10.00-17.30 (no 2014. gada 9. septembra) ar stundu ilgu pusdienas pārtraukumu. Vada Vita Kalniņa

2. Pirmdienu vakaros divas reizes mēnesī no 18.00-21.00 (no 2014. gada 20. oktobra). Vada Līga Zelmene-Laizāne

3. Sestdienā reizi mēnesī no 10.00-17.30 (no 2014. gada 1. novembra) ar stundu ilgu pusdienu pārtraukumu. Vada Vita Kalniņa

Paredzētas nelielas kafijas/tējas pauzes (ietvertas nodarbību samaksā). Grupas dalībnieces saņems izdales materiālus, nodarbībās būs iespēja gan uzzināt teorētisku informāciju, gan trenēt praktiskas lietas lomu spēlēs, atsevišķos gadījumos tās arī filmējot un kopīgi analizējot.

[title maintitle=”PSIHOLOĢIJA GRŪTNIECĪBAS, DZEMDĪBU UN PĒCDZEMDĪBU APRŪPĒ” subtitle=”DŪLU APMĀCĪBAS 1. KURSS”]

Kursu izstrādājusi Vita Kalniņa, Mag. Psych. – klīniskā psiholoģe, ģimenes psihoterapeite ar 10 gadu pieredzi darbā ar ģimenēm ar zīdaini, turpina mācības zīdaiņu-vecāku psihoterapijā Brēmenē (Vācijā), atbalsta vecākus dzemdību un agrīnā pēcdzemdību laikā, kā arī strādā ar sievietēm, pārstrādājot viņu piedzīvotās dzemdību traumas.

Otra nodarbību vadītāja Līga Zelmene-Laizāne – ar izglītību psiholoģijā un pedagoģijā, sertificēta PEP mamma, sākotnēji asistējusi grupu vadīšanā Vitai, šobrīd to dara arī patstāvīgi.

Grupā paredzēts iekļaut maksimāli 12 dalībniekus. Samaksa par nodarbību kursu (iekļauts PVN):

Pirms kursa sākuma paredzētas pārrunas, kuru laikā kursa vadītāja patur sev tiesības izvērtēt potenciālās dalībnieces piemērotību grupas darbam.

Prasības veiksmīgai kursa pabeigšanai: 75% nodarbību apmeklējums, apmierinoši izpildīti mājas darbi un noslēguma darbs, kas sevī ietver vienu sarunu ar sievieti grūtniecības vai pēcdzemdību periodā nofilmētā veidā.

Kursa beidzēji saņems Psiholoģijas mācību centra LĪNA sertifikātu (Izglītības kvalitātes valsts dienesta 2010. gada 19. maijā izsniegta izglītības iestādes reģistrācijas apliecība Nr. 3360800849).

[eventButton id=”24″ include_price=”false”]PIERAKSTĪTIES[/eventButton]

X
X
X
X