Ir zināms, cik nozīmīgi mazam bērnam regulāri piedzīvot iespēju atjaunot drošību pie cilvēka, ar ko izveidotas stabilas attiecības. Tas ir kāds, kurš vienmēr pieejams, vienmēr atsaucas un palīdz apmierināt aktuālās vajadzības. Tas ir cilvēks, kurš pieņem un ir līdzās arī spēcīgās emocijās. Šis cilvēks vairumam bēbīšu lielāko dienas daļu ir viņa mamma.

Savukārt, lai mamma šo atbildīgo uzdevumu bērna dzīvē spētu pildīt, arī viņai ir nepieciešams kāds, kas kļūst par līdzīgu pieņemošu un regulāri pieejamu stiprinājumu. Tikai šādā emocionālā līdzsvarā ir iespējams dot īstu drošību mazulim. Ne vienmēr mammai ir regulāri pieejams labi informēts, tai pat laikā neuzbāzīgs, taču labvēlīgi noskaņots cilvēks, tāpēc reizēm nākas iztikt bez drošības izjūtas atjaunošanas.

Tikšanās mammu grupiņā psiholoģes vadībā var kļūt par drošo “bāzes staciju”, kur nomierināties, stiprināties un saņemt vērtīgu informāciju – savā un sava mazuļa labā. Šai laikā, kad reālas tikšanās vēl nav līdz galam drošas, jo mazuļus vienu no otra neiespējami noturēt vēlamajā distancē, mammas tiekas Zoom vidē – savā datorā, telefonā vai planšetē.

Ja vēlies

piesakies sava bērna vecumam atbilstošā mammu grupā!

Nodarbības vada psiholoģes Dace Čible vai Ilze Novikova. Katras nodarbības ilgums ir 75 minūtes, un tās notiek ik nedēļu tai pašā nedēļas dienā un laikā. Ik reizi tiek pārrunāta kāda aktuāla tēma, kā arī e-pastā saņemsi nelielu materiālu, kas papildina apskatīto tēmu. Grupā tiekas aptuveni 8 mammas. Samaksa par vienu kursu 170 EUR.

Iespējams pieteikties uz vecumam atbilstošu 10 nodarbību ciklu. Ciklam beidzoties, grupa var palikt nemainīga, lai pārietu nākamajā vecuma ciklā.

 

1. grupa – mammas ar mazuļiem līdz 3 mēnešu vecumam

[accordion]
[item title=”Nodarbību tēmas:”]

– Kā palīdzēt mazulim izreaģēt emocijas?
– Vainīgas kolikas? Vai tomēr nē?
– Droša emocionālā saikne starp vecākiem un bērniem
– Miegs
– Kā piedzimst mamma?
– Ģimenē ienāk bērns – nekad vairs nebūs tā, kā agrāk
– Spēlēšanās pēc Emīlijas Pikleres metodes.
– Sadarbība ar mazuli ikdienas aprūpē.
– Mazuļa aktivitātes un miera stāvokļi.
– Brīnumainās attīstības nedēļas (The Wonder Weeks) :
          1. attīstības krīze
          2. attīstības krīze
          3. attīstības krīze

[/item]
[/accordion]

2. grupa – mammas ar mazuļiem 3 līdz 6 mēnešu vecumam

[accordion]
[item title=”Nodarbību tēmas:”]

[/item]
[/accordion]

3. grupa – mammas ar mazuļiem 6 līdz 9 mēnešu vecumam

[accordion]
[item title=”Nodarbību tēmas:”]

[/item]
[/accordion]

4. grupa – mammas ar mazuļiem 9 līdz 12 mēnešu vecumam

[accordion]
[item title=”Nodarbību tēmas:”]

[/item]
[/accordion]

 

Lai rezervētu sev vietu kādā no grupām, lūdzu, aizpildi zemāk redzamo pieteikuma formu!

Nodarbības ir paredzētas tikai mammām. Situācijā, ja mamma nevar pievienoties Zoom tikšanās reizei, tad viņas aizvietošana ar citu personu diemžēl nav iespējama.

[fc id=’27’][/fc]

X
X
X
X