nePārvaramās ēdienkāres

Arī šogad iepazīstināsim ar mūsuprāt noderīgām grāmatām* par dažādām psiholoģijas tēmām. Šoreiz LĪNAs Bibliotēkā grāmata par ēšanas emocionālo un psiholoģisko pusi.

Grāmata latviešu valodā: „nePārvaramās ēdienkāres”
Autore: Dorīna Virtjū
Izdevējs: Apgāds Alis

Ja esat noguris no kādas nekontrolējamas ēdienkāres, šī grāmata būs palīgs tieši Jums! Tā palīdzēs tikt galā vai vismaz mazināt Jūsu ēdienkāri. Grāmatā Jūs uzzināsit, kā skaidrot un atbrīvoties no kāres pēc šokolādes, čipsiem, burgeriem, maizes, siera, saldējuma un daudziem citiem ēdieniem.

Psiholoģijas zinātņu doktore Dorīna Virtjū, atsaucoties uz zinātniskiem pētījumiem, pierāda, ka katra ēdienkāre atbilst kādai emocionālai vajadzībai pēc mīlestības, prieka, finansiālas drošības vai piedošanas. Grāmatā ir iekļauta arī viegli saprotama tabula, kurā kārei pēc kāda noteikta ēdiena norādīta neapmierinātā emocionālā vajadzība. Grāmatā iekļautās atsauces uz zinātniskiem pētījumiem, vairākas aptaujas pašdiagnostikai, kā arī vitamīnu un aminoskābju avotu uzskaitījums ļaus Jums vairākkārt atgriezties pie tās kā pie vērtīga informācijas avota.

Avots: bit.ly/1UzgJVe

*ŠĪS GRĀMATAS NAV NOPĒRKAMAS CENTRĀ LĪNA

 

 
Autors
Vairāk no Līna

Vai un kā ar bērniem runāt par COVID – 19?

Šobrīd visi mēs dzīvojam lielā neziņā par to, cik ļoti Covid-19 ietekmēs...
Vairāk...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *