Piesaiste caur pieskārienu

2 nodarbības pāriem gaidībās

“Piesaiste caur pieskārienu” (Bindung durch Berührung) ir noteiktu pieskārienu koncepts, kas veidots, balstoties uz Evas Reihas “Tauriņpieskāriena masāžas” un Tomasa Harma “EEH” pamatiem.

“Piesaiste caur pieskārienu” nozīmē prast ar ķermenisku pieskārienu emocionāli un fiziski atvieglot vecāku ikdienu ar mazuli, veicinot attiecību tuvību un drošības sajūtu.

Tas ir arī veids, kā ar īpašiem pieskārieniem stiprināt pāra attiecības un abpusēji palīdzēt ikdienā mazināt stresa radītās ķermeniskās un emocionālās sajūtas.

Nodarbībās topošie vecāki pakāpeniski apgūs Tauriņpieskāriena masāžas pamatus un izmēģinās to viens uz otra. Sniedzot Tauriņpieskāriena masāžu, ir būtiski apzināti sajust sevi, kā arī iejusties partnera sajūtās. Ja tas izdodas, tad saņemtie pieskārieni veicina ķermeņa dziļu atslābināšanos un iekšēju atjaunošanos, kā arī sniedz emocionāla piepildījuma izjūtu.

Prasmes, kas apgūtas savstarpēji, vēlāk var izmantot maigiem pieskārieniem jau bērna pirmajās dzīves stundās un dienās.

Sieviete, saņemot Tauriņpieskāriena masāžu gan gaidībās, gan pēc dzemdībām, gan atsevišķus elementus arī dzemdībās, var piedzīvot fizisku un emocionālu spēcinājumu.

Vīrietis, saņemot no savas partneres pieskārienus, kas balstīti Tauriņpieskāriena masāžas pamatos, var piedzīvot atvieglojošu un patīkamu brīdi, kad nedomāt par rūpēm un pienākumiem, saņemot stiprinājumu jaunam dzīves posmam.

Masāža un pieskārieni tiek veikti uz apģērba. Lūgums parūpēties par ērtu apģērbu, lai tajā var brīvi kustēties!

 

Vadītāja Vita Kalniņa, kas metodi apguvusi pie Tomasa Harma Vācijā.

Grupā tiks gaidīti 3 pāri.

Nodarbības notiks 2017. gada 7. un 21. novembrī no pl. 18.30-20.30. Samaksa 80 eiro no pāra.

Pieteikties