Otra bērna ienākšana ģimenē ONLINE

Kad vecāki ir otra bērniņa gaidībās, no vienas puses liekas, ka šoreiz tas būs vieglāk, jo ar pirmo bērnu iegūtas tik nepieciešamās praktiskās iemaņas veiksmīgai ikdienai ar bērnu. Tai pat laikā līdzās šiem apsvērumiem mēdz iezagties arī bailes un nedrošība par to, ka ikdiena ar diviem maziem bērniem tomēr būs grūtāka. Pievienojas neizpratne – vai tiešām iespējams, ka otru bērnu mīlēsim tikpat stipri, cik pirmo? Un kas notiks ar mums pašiem un mūsu attiecībām, kas jau tā ir “gaidīšanas režīmā”?

Nodarbībā pārrunāsim vecāku bažas, un meklēsim kopīgus risinājumus arī tādām grūtībām kā tipiskā vecāko bērnu greizsirdība, un ko ar to iesākt? Kā atbalstīt vecāko bērnu viņam tik izaicinošajā dzīves laikā? Kā sagatavot vecāko bērnu mājdzemdībām vai dzemdībām stacionārā? Un kā iedrošināt pašiem sevi?

Nodarbību vada ģimenes sistēmiskās psihoterapijas speciāliste Ilze Novikova.

Nodarbību ieteicams apmeklēt līdz 6. grūtniecības mēnesim.

Nodarbība plānota 28. janvārī no plkst. 18:00 līdz 20:30. Nodarbība notiks tiešsaistē, Zoom paltformā. Pirms nodarbības sazināsimies ar dalībniekiem par tehniskajiem jautājumiem, kas saistīti ar nodarbības norisi. 

Samaksa 35,00 EUR.

Pietiekties