“Pārtraukt līdzatkarību. Kā, samazinot rūpes par citiem, atgūt pašcieņu un prieku par attiecībām.”

  • Grāmata: “Pārtraukt līdzatkarību. Kā, samazinot rūpes par citiem, atgūt pašcieņu un prieku par attiecībām.”
  • Autore: Melodija Bītija
  • Izdevniecība: Apgāds “Mansards” sadarbībā ar Ģimenes psiholoģijas centru LĪNA

 Viena no visvairāk pārdotajām grāmatām, kas stāsta pasaulei par līdzatkarību.

Šī grāmata nav par to, kā jūs varat palīdzēt savam alkoholiķim (atkarīgajam no azartspēlēm, atkarīgajam no pārtikas, darbaholiķim, atkarīgajam no seksuālām attiecībām, krimināli sodītam cilvēkam, dumpinieciskam pusaudzim, neirotiskam pacientam, cita veida līdzatkarīgajam vai kādam ar jebkuru iepriekš uzskaitīto lietu kombināciju). Šī grāmata ir par jūsu nozīmīgāko un, iespējams, visvairāk novārtā pamesto pienākumu: parūpēties pašam par sevi. Šī grāmata ir par to, ko jūs varat darīt, lai sāktu justies labāk.

Joprojām liela daļa Latvijas iedzīvotāju savās ģimenēs cieš no atkarību radītām sāpēm, tomēr līdzatkarība vārdā tiek nosaukta un apzināta gaužām reti. Šī grāmata, dodot cerību pārmaiņām, skaidro, ko tā nozīmē un ko ar to darīt.

“Pārtraukt līdzatkarību” ir atveseļošanās stūrakmens miljoniem cilvēku, īsta mūslaiku klasika. Trīs gadus tā ir bijusi The New York Times visvairāk pārdoto grāmatu sarakstā, “līdzatkarību” ir padarījusi par ģimenēs zināmu vārdu, bet Melodiju Bītiju – par vienu no Amerikas iemīļotākajām un iedvesmojošākajām autorēm. Grāmata “Pārtraukt līdzatkarību” ir vienkāršs un atveseļošanos nesošs zināšanu avots, tajā atradīsiet reālus piemērus, personiskas pārdomas, vingrinājumus un pašu pildāmus testus. M.Bītijas priekšvārds atsauc atmiņā “Pārtraukt līdzatkarību” tapšanas gaitu un uzsver, kā visa mūža garumā sevi dziedēt, cerēt un būt laimīgam.

Autors
Vairāk no Līna

Kas ir PEP mamma?

Psiholoģijas mācību centrā LĪNA jau piekto gadu iespējams apgūt zināšanas, kas nepieciešamas,...
Vairāk...

8 komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *