Sarunas par laimi

Turpinām iepazīstināt ar mūsuprāt noderīgām grāmatām* par dažādām psiholoģijas tēmām. Šodien LĪNAs Bibliotēkas plauktā liekam grāmatu, kurā autors iejūtīgā veidā runā par būtiskākajiem mūsu dzīves jautājumiem.

Grāmata latviešu valodā: “Sarunas par laimi”
Autors: Arkādijs Pancs
Izdevējs: Zvaigzne ABC

Grāmatas autors – psihoanalītiķis, psihoterapeits un psihiatrs Arkādijs Pancs, Latvijas un starptautisku profesionālo asociāciju biedrs – dalās ar lasītājiem savā pieredzē, novērojumos, domās un jūtās, kas sakrājušās trīsdesmit piecos profesionālās darbības gados. A. Pancs strādājis par psihiatru un psihoterapeitu, lasījis lekcijas Rīgas Stradiņa universitātē, strādājis savā ārsta privātpraksē.
Ļoti daudz laika Arkādijs Pancs veltījis arī sabiedriskajām aktivitātēm un psihoanalīzes ideju tuvināšanai mūsu ikdienas dzīvei. Daudzu gadu garumā viņa raksti, intervijas un komentāri publicēti žurnālos Lilit, Una, Santa, Ieva, Klubs, Annas Psiholoģija u. c.
Šī grāmata ir kā gudra un iejūtīga saruna par daudziem būtiskiem jautājumiem mūsu dzīvē. To var lasīt kā aizraujošu romānu, no tās var gūt informāciju par psihoanalīzes pirmsākumiem Latvijā un pasaulē, tajā var meklēt atbildes un smelties iedvesmu dažādu problēmu risinājumam.
“Laime ir iespējama, ciešanas nav obligātas, bet nepatikšanas ir pārejošas,” apgalvo grāmatas autors.

Avots un iespēja grāmatu iegādāties: http://bit.ly/1dbohOb

*ŠĪS GRĀMATAS NAV NOPĒRKAMAS CENTRĀ LĪNA

Autors
Vairāk no Līna

Adventes kalendārs

      Šonedēļ sākas advente – īpašs gaidīšanas laiks mums visiem, kad...
Vairāk...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *