“Sievietes, kuras skrien ar vilkiem”

Grāmata latviešu valodā: „Sievietes, kuras skrien ar vilkiem”

Autors: Ph.D. Klarisa Pinkola Estesa
Izdevniecība: Zvaigzne ABC

Stipra sieviete daudzējādā ziņā līdzinās veselīgai vilcenei: viņai piemīt nekļūdīgs instinkts, mūžīga gudrība un apbrīnojama drosme – īpašības, ko dāvājusi Pirmatnējā Sieviete. Diemžēl aplamas kultūras normas un vērtību sistēmas šo pirmatnējo spēku ir apspiedušas un nicinājušas tik ilgi, ka mūsdienu modernā sieviete biežāk jūtas pazudusi, apdraudēta un vāja, nevis iekšējas pārliecības un drosmes iedvesmota.

Kā atjaunot saikni ar dabisko būtību? Lasot ceļa zīmes, kas ieaustas sensenās pasakās, mītos un teiksmās. Atkodētas un izskaidrotas, tās atklās jums Pirmatnējās Sievietes pēdu nospiedumus. Sekojiet tiem! Vienalga, vai esat veiksmīga vai neveiksmīga sieviete, mājsaimniece, māksliniece vai uzņēmēja, – šī grāmata ir jūsu atslēga uz īsto dzīvi, uz zinīgas, spēcīgas un savvaļīgas sievietes pasauli.

Klarisa Pinkola Estesa ir filosofijas zinātņu doktore, godalgota dzejniece, Starptautiskās analītiskās psiholoğijas asociācijas Junga skolas vecākā analītiķe, kā arī cantadora – seno teiksmu glabātāja Latīņamerikas tautu kultūrā. Viņas grāmata “Sievietes, kuras skrien ar vilkiem” izdota jau 32 valodās daudzās pasaules valstīs, saņēmusi Amerikas Grāmatizdevēju asociācijas balvu, Kolorādo Rakstnieku savienības augstāko apbalvojumu un Gradiva balvu, ko piešķir Psihoanalīzes attīstības nacionālā asociācija.

Autors
Vairāk no Līna

Bērna raudāšana

“Ja bērniņš raud, vecāki parasti grib bērnu pēc iespējas ātrāk apklusināt. Liekas...
Vairāk...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lūdzu atrisini : *
24 − 14 =