Sievišķais narcisms

Seminārs topošiem un esošiem psihologiem, psihoterapeitiem un koučiem. Dalībnieki saņem elektronisku apliecinājumu par noklausīšanos.

Sievišķais narcisms raksturo sievietes, kurām nepiemīt stabila pašvērtības izjūta. Parasti tās ir sievietes, kuru iekšējās izjūtas ļoti atšķiras no tā, kā viņas izturas un kādu iespaidu atstāj uz citiem. Ārēji viņas izskatās pašpārliecinātas un drošas, taču iekšēji jūtas mazvērtīgas un nedrošas. Šīm sievietēm bieži šķiet, ka citi ir labāki par viņām. Savu vērtību viņas saista ar sasniegumiem, perfekcionismu un ārēju pievilcību. Viņas jūtas labi, ja izdodas piepildīt šo augsto ideālu. Savukārt, ja tas neizdodas, vai saņemot kritiku, viņas var nonākt dziļā emocionālā krīzē, jo aiz šīs ārēji izkoptās fasādes un centieniem nosargāt savu pašvērtību, veidojas iekšēja atsvešinātība un nereti arī liels tukšums.

Seminārā tiks apskatītas sekojošas tēmas:

  • Narcistiskās problemātikas izpratne
  • Aizvainojuma potenciāls
  • Narcistiskās problēmas saistība ar dažādām atkarībām
  • Pieeja narcististiskajai problemātikai sevī un citos
  • Konsultēšanas stratēģijas
  • Prakses piemēri

Semināru vada:

Kerstina Sleika (Kerstin Sleik, dzimusi 1975. gadā) dzīvo un strādā Minhenē kā geštaltterapeite un sistēmiskais geštalta koučs. Viņa vada arī grupas Vācijā un Šveicē, un īpaši specializējusies darbā ar traumu un dusmām. Pirmoreiz sievišķā narcisma konceptu aprakstīja psiholoģe un geštaltterapeite Berbela Vardecka savā grāmatā “Sievišķais narcisms”, kas 2021. gadā izdota arī latviešu valodā. Izpratni par šo konceptu viņa nodevusi tālāk savai kolēģei Kerstinai Sleikai.

Seminārs notiks vācu valodā ar tulkojumu latviešu valodā (Baiba Cekule).

Tiešsaistes (Zoom) seminārs, pēc kura dalībnieki saņems elektronisku apliecinājumu par noklausīšanos

21.-22. oktobrī  10:00 – 18:00, ar stundu ilgu pusdienu pauzi. Pieteikšanās līdz 16. septembrim.

Grupā piedalīsies maksimāli 25 dalībnieki. 

icon-cards

Samaksa par semināru vienam dalībniekam, piesakoties un apmaksājot dalību līdz 15. septembrim, 207 eiro, ieskaitot PVN, pēc 16. septembra samaksa 257 eiro.

icon-cup

Piesakoties un apmaksājot dalību līdz 16. septembrim, dalībniekiem dāvanā Berbelas Vardeckas grāmata “Sievišķais narcisms”. Grāmatu iespējams saņemt ar Omnivas pakomātu (Latvijas robežās) vai Miera ielā 17-4.