„The Wizard of Oz and Other Narcissists: Coping with the One-Way Relationship in Work, Love, and Family”

  • Grāmata svešvalodā: „The Wizard of Oz and Other Narcissists: Coping with the One-Way Relationship in Work, Love, and Family” (Oza zemes brīnumburvis un citas narcistiskās personības: Kā tikt galā ar vienvirziena attiecībām darbā, mīlestībā un ģimenē)
  • Autors: Eleanor Payson (Eleanora Peisona) 

Ikdienas mēs varam lasīt presē par narcistiskām personībām, kas atrodas varas pozīcijā, kas rada postu daudzu cilvēku dzīvēs. Sākot no finanšu pasaulē ietekmīgiem cilvēkiem līdz mūsu pašu ievēlētiem politiķiem, ikdienas mūs konfrontē narcistiskas personības un sistēma, kas viņus uztur. Šīs grāmatas misija ir mācītu un palīdzēt cilvēkiem atgūt savas dzīves šādu postošu varu priekšā.

Grāmatas autore Eleanora Peizona lieto pazīstamās Amerikāņu bērnu literatūras klasikas “Ozas zemes brīnumburvis” metaforas, lai ilustrētu visas vilinošās ilūzijas un izaicinājumus, kas parādās, kad mēs sastopamies ar narcistisku personību.

Autore izklāsta soļus, kādi būtu jāsper cilvēkam, kas nokļuvuši destruktīvās attiecībām, sastopoties ar narcistisku cilvēku. Peisona dod praktiskus padomus, kā noteikt, vai esi nokļuvis šādās attiecībās, kā pasargāt sevi tajās un kā tikt dziedinātam, pēc tādu attiecību piedzīvošanas.

Vienalga, vai esi piedzīvojis šādas attiecības kolēģu vai draugu vidū vai pat attiecībās ar partneri, šī grāmata sniegs cerību un palīdzību, iedrošinās nepakļauties manipulācijām un pašiem uzņemties atbildību par savu dzīvi.

Autors
Vairāk no Līna

Adventes kalendārs

      Šonedēļ sākas advente – īpašs gaidīšanas laiks mums visiem, kad...
Vairāk...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *