„Where to draw the line? How to Set Healthy Boundaries Every Day”

  • Grāmata svešvalodā: „Where to draw the line? How to Set Healthy Boundaries Every Day” (Kur novilkt robežu: Kā ik dienas noteikt veselīgas robežas?)
  • Autore: Anne Katherine

Grāmatas autore Anna Katrīna sniedz praktiskas vadlīnijas kā novilkt un uzturēt veselīgas robežas dažādās dzīves situācijās. Katrā konfrontējošā situācijā, kur nonākam, mēs mēdzam vai nu nostāties ļoti uzbrūkošā pozīcijā, lai aizsargātu sevi vai arī pārāk viegli sevi ievainojam, ļaujot tikt pārkāptām mūsu robežām. Veselīgas robežas prasa godīgumu pret sevi. Pretēji aizsardzībai, kas izolē mūs no mūsu patiesā “es” un tiem, kurus mīlam, robežas ir kā filtrs pret to, kas nodara pāri.

Šajā grāmatā doti padomi un parādīti veidi, kā nospraust veselīgas robežas, lai mēs varētu veltīt laiku un enerģiju lietām, kas patiešām ir svarīgas. Tā palīdzēs arī samazināt mūsu vēlmi pēc nemitīgas aizstāvēšanās, kas kavē personisko izaugsmi. Grāmatā apskatītas plašas ikdienā piedzīvojamas tēmas – no draudzības veidošanas un seksuālām attiecībām līdz apģērba izvēlei un attieksmei pret naudu, ēdienu un psihoterapiju. Parādot reālos dzīves piemērus – mātes, kas ziedo sevi visu tikai bērnu labā vai uzmācīgi jaukus cilvēkus un citus piemērus, Anna Katrīna palīdz nonākt līdz prasmei sabalansēt savas un citu vajadzības. Robežu nospraušana palīdz izdzīvot veselīgu un produktīvu dzīvi.

Autors
Vairāk no Līna

Pats sev skarbākais kritiķis jeb kā attīstīt iejūtību pret sevi

Frāzes „Mēs visi kļūdāmies!” vai „Kļūdīties ir cilvēcīgi.” ir dzirdētas ne reizi...
Vairāk...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *