Kā atbalstīt bērnu pārmaiņās

Par kursu

Bērnam augot jaunā ir ļoti daudz un tas ir dabiski. Taču ir nozīmīgākas pārmaiņas, kas, pat ja nes daudz pozitīvu emociju, var būt arī biedējošas vai nogurdinošas. Dzīvesvietas maiņa, mammas vai tēta atgriešanās darbā, bērnudārza vai skolas gaitu uzsākšana, jaunāka brāļa vai māsas piedzimšana – tās visas ir pārmaiņas, kas ir nozīmīgi notikumi bērna dzīvē, uz kuriem bērni var reaģēt ļoti dažādi. Ir bērni, kas ir ļoti atvērti pārmaiņām un izdzīvo tās ar prieku un vieglumu, taču citiem jebkuras izmaiņas ierastajā dzīves kārtībā rada stresu un nedrošību vai citas saasinātas emocijas. Kā bērnu gatavot šādiem notikumiem un atbalstīt, ejot tiem cauri?

Video lekcijā psiholoģe un ģimenes psihoterapijas speciāliste Mārīte Bite stāsta, kā atbalstīt bērnu pārmaiņās, lai nostiprinātu viņa prasmi tikt galā ar jaunām situācijām, kas noderēs visā turpmākajā dzīvē.

Video garums 58 min

Pēc video lekcijas iegādāšanās, saņemsiet e-pastu ar pasūtījuma apstiprinājumu. Tas parasti notiek vienas darba dienas laikā. Video lekcija būs pieejama Jūsu lina.lv konta sadaļā Manas piekļuves 30 dienas no pasūtījuma apstiprināšanas brīža.

Ja ir nokavēts video piekļuves beigu termiņš, nedēļas laikā lekciju iespējams iegādāties atkārtoti par samazinātu maksu, rakstot uz info@lina.lv.

Vairāk...

Saturs

Video

  • KĀ ATBALSTĪT BĒRNU PĀRMAIŅĀS
    57:52