Otra bērna ienākšana ģimenē

Par kursu

Kad vecāki ir otra bērniņa gaidībās, no vienas puses liekas, ka šoreiz tas būs vieglāk, jo ar pirmo bērnu iegūtas tik nepieciešamās praktiskās iemaņas veiksmīgai ikdienai ar bērnu. Tai pat laikā līdzās šiem apsvērumiem mēdz iezagties arī bailes un nedrošība par to, ka ikdiena ar diviem maziem bērniem tomēr būs grūtāka. Pievienojas neizpratne – vai tiešām iespējams, ka otru bērnu mīlēsim tikpat stipri, cik pirmo? Un kas notiks ar mums pašiem un mūsu attiecībām, kas jau tā ir “gaidīšanas režīmā”?

Kā atbalstīt vecāko bērnu viņam tik izaicinošajā dzīves laikā? Ko iesākt ar bērna greizsirdību pret jaunāko bērnu? Kā sagatavot vecāko bērnu mājdzemdībām vai dzemdībām stacionārā? Un kā iedrošināt pašiem sevi? 

Video lekcijā psiholoģe un ģimenes psihoterapijas speciāliste Ilze Novikova uzrunā izplatītākās vecāku bažas un sniedz praktiskus ieteikumus, kā gatavoties otrā bērna ienākšanai ģimenē un šo notikumu piedzīvot pēc iespējas harmoniski.

Video garums 1 h 26 min.

Video lekcija būs pieejama Jūsu lina.lv konta sadaļā Manas piekļuves 30 dienas no pasūtījuma apstiprināšanas brīža.

Ja ir nokavēts video piekļuves beigu termiņš, nedēļas laikā lekciju iespējams iegādāties atkārtoti par samazinātu maksu, rakstot uz info@lina.lv.

Vairāk...

Saturs

Video

  • OTRA BĒRNA IENĀKŠANA ĢIMENĒ
    01:25:51