Stiprini sevi un savu iekšējo bērnu

Par kursu

Video lekciju cikls darbam ar iekšējo bērnu, balstoties uz teoriju un uzdevumiem, ko izstrādājusi vācu psihoterapeite Stefānija Štāla, palīdzēs tev risināt emocionālas grūtības visdažādākajos dzīves kontekstos. Šajā kursā varēsi ar iekšējā bērna koncepta palīdzību labāk saprast sevi savā vecāka lomā ģimenē. Ko darīt, ja ik pa laikam nākas “uzsprāgt” dusmās un nepacietībā? Kā palīdzēt sev, ja negribas darīt visu to, ko labai mammai vai labam tētim būtu jādara? Kā “izglābt” sevi, ja ikdienā neizturamas ir nemitīgās rūpes par bērnu? Un kāda iekšējam bērnam ietekmē uz partnerattiecībām?

Kurss būs noderīgs arī tiem, kas jau lasījuši Stefānijas Štālas grāmatu “Tavs iekšējais bērns grib atrast mājas”. Lai arī tas balstās uz tiem pašiem konceptiem par Ēnas bērnu, Saules bērnu un Iekšējo pieaugušo, būs iespēja detalizēti, aizpildot darba lapas, sīki izanalizēt savu situāciju, un papildus apskatīt jaunus aspektus, kas aprakstīti citās Stefānijas grāmatās. Lekcijās Vita dalās arī ar pieredzi, ko guvusi jau daudzus gadus vadot grupas par iekšējo bērnu klātienes nodarbībās.

Iepazīstot savu iekšējo bērnu un stiprinot arī pieaugušo sevī, ir iespējams paaugstināt dzīves kvalitāti, un tikt efektīvāk galā ar tās izaicinājumiem.

Kurss sastāv no 6 aptuveni stundu garām video lekcijām, ko vari noskatīties/noklausīties jebkurā ierīcē, kam ir interneta pieslēgums. Katrai nodarbībai papildus būs izdales materiāls ar konkrētiem uzdevumiem, ko būs iespējams izdrukāt un aizpildīt.

Kursu izstrādājusi ģimenes psihoterapijas speciāliste Vita Kalniņa.

Video lekciju kurss būs pieejams Jūsu lina.lv konta sadaļā Manas piekļuves 6 mēnešus no pasūtījuma apstiprināšanas brīža.

Ja ir nokavēts kursa piekļuves beigu termiņš, nedēļas laikā kursu iespējams iegādāties atkārtoti par samazinātu maksu, rakstot uz info@lina.lv.

Vairāk...

Saturs

Tēmas

 • 1. lekcija
  01:01:01
 • 2. lekcija
  59:29
 • 3. lekcija
  01:05:49
 • 4. lekcija
  59:21
 • 5. lekcija
  57:35
 • 6. lekcija
  59:15