...
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Psiholoģijas mācību centrs

“Psiholoģijas profesionālās tālākizglītības centrs LĪNA” darbojas kopš 2010. gada un ir IKVD reģistrēta izglītības iestāde (reģistrācijas apliecība Nr. 3361802406). 2023. gada 29. augustā iegūta izglītības iestādes un programmu akreditācija (AI_3057).

Psiholoģijas mācību centrā piedāvātie kursi un semināri paredzēti pieaugušajiem, kas vēlas apgūt psiholoģijas zināšanas un prasmes, kur teorija cieši savīta ar praksi. Nodarbības notiek nelielās grupās, kur uzreiz iespējams aktīvi iesaistīties – jautāt, komentēt, trenēties. Nodarbību vadītājas ir psiholoģes ar praktiskā darba pieredzi kā psiholoģijā, tā pedagoģijā.

Dūlu un PEP mammu mācības

Kurss “Psiholoģija grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību aprūpē” ir paredzēts

Šajā kursā iespējams iegūt padziļinātas zināšanas par grūtniecības un dzemdību psiholoģisko pusi, kā arī apgūt praktiskas atbalsta metodes topošajiem un jaunajiem vecākiem.

Iegūtais sertifikāts dod iespēju turpināt mācības par dūlu vai PEP mammu. 

Turpināt mācīties par
PEP mammu

PEP – pirmā emocionālā palīdzība

PEP mammu mācības ir paredzētas sievietēm, kuras vēlas sniegt profesionālu emocionālu palīdzību vecākiem ar bērniem no dzimšanas brīža līdz 3 gadu vecumam.

PEP mamma apgūst īpašas zināšanas un prasmes, kas kopā ar sirdsgudrību viņai pēc mācību kursa veiksmīgas absolvēšanas palīdzēs sniegt atbalstu citiem vecākiem.

Pēc Dūlu un PEP mammu apmācības 1. kursa pabeigšanas, iespējams turpināt mācības PEP mammu mācību Pamatkursā un Profesionālajā kursā

Turpināt mācīties
par dūlu

Dūlas sniedz nemedicīnisku atbalstu sievietei grūtniecības un dzemdību laikā un pēcdzemdību periodā.

Atbalstošo profesiju pārstāvjiem ir īpaši svarīgas rūpes gan par savu emocionālo, gan profesionālo labklājību. Tādēļ praktizējošām PEP mammām un dūlām piedāvājam supervīzijas grupās un individuāli.

Iepirkumu grozs

Sazinies ar mums

Pieteikums mācību centram

MUMS
20 GADI!

TEV – 20% ATLAIDE

visām mūsu video lekcijām!

Paldies, ka esi ar mums!