Speciālisti

psiholoģe, ģimenes psihoterapijas speciāliste
Līnas dibinātāja un vadītāja. Kā psihoterapeite strādā ar pieaugušajiem un pāriem. Darbs ar vecākiem ap mazuļa gaidīšanu un dzimšanu. Zīdaiņa-vecāku psihoterapija. Māca un darbā atbalsta PEP mammas un dūlas.
psiholoģe, ģimenes psihoterapeite apmācībā
Līnā strādā kopš tās dibināšanas. Konsultē pieaugušos un pārus, strādā ar pusaudžiem. Vada vecāku apmācību un atbalsta grupas.
psiholoģe, PEP mamma
Līnā jau kopš 2005. gada vada mammu un mazuļu grupas, tagad arī vecāku atbalsta grupas, seminārus par audzināšanas jautājumiem. Konsultē mazu bērnu vecākus, dodas arī vizītēs mājās.
psiholoģe, psihoterapijas speciāliste
Individuālā psihoterapija pieaugušajiem. Konsultē bērnus un vecākus. Darbā ar izmanto Theraplay metodi, smilšu spēli, EMDR. Veic psiholoģiskās izpētes.
psiholoģe, ģimenes psihoterapijas speciāliste
Smilšu spēļu terapijas praktizētāja, Marte Meo terapeite. Strādā ar visu ģimeni, pāri vai individuāli – gan ar pieaugušajiem, gan bērniem. Konsultē pusaudžus un viņu vecākus, kā arī par grūtībām, kas saistās ar skolu.
psiholoģe, ģimenes psihoterapijas speciāliste
Darbā izmanto smilšu spēļu metodi. Strādā ar bērniem un konsultē vecākus, vada psiholoģiskā atbalsta grupas grūtniecēm
psihologs, ģimenes psihoterapeits/ psychologist, family therapist
Piedāvā psihoterapeita konsultācijas angļu un vācu valodās un turpina pilnveidot savas latviešu valodas zināšanas. / Martin offers therapy in English and German and is still working to master Latvian language.
psihoorganiskās analīzes psihoterapijas speciāliste
Konsultē pieaugušos un jauniešus. Praktizē krīžu un traumu terapiju, īsterapiju un motivējošu sarunu. Vada atbalsta un vecāku apmācību grupas.
psiholoģe, psihoorganiskās analīzes psihoterapijas speciāliste
Konsultē pieaugušos un pusaudžus. Vada atbalsta grupas un seminārus.
psiholoģe
Strādā ar pirmsskolas un skolas vecuma bērniem un viņu vecākiem dažādu bērnu uzvedības un emocionālu grūtību gadījumos. Veic bērnu psiholoģisko izpēti (intelekta, emocionālās sfēras izpēte, bērnu gatavības skolai izvērtējums).
psiholoģe
Strādā ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Darbā izmanto smilšu spēļu metodi. Strādā ar bērniem, kuriem ir emocionālas, uzvedības problēmas un jaukti attīstības traucējumi.
Pedagogs, psihologa asistents, PEP mamma
Māca un atbalsta darbā topošās PEP mammas un dūlas. Vada mammu un mazuļu grupas.
biroja vadītāja
administratore
administratore
Mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste