Speciālisti

psiholoģe, ģimenes psihoterapeite
Līnas dibinātāja un vadītāja. Kā psihoterapeite strādā ar pieaugušajiem un pāriem. Darbs ar vecākiem ap mazuļa gaidīšanu un dzimšanu. Zīdaiņa-vecāku psihoterapija. Māca un darbā atbalsta PEP mammas un dūlas.
psiholoģe, ģimenes psihoterapeite apmācībā
Līnā strādā kopš tās dibināšanas. Konsultē pieaugušos un pārus, strādā ar pusaudžiem. Vada vecāku apmācību un atbalsta grupas.
psiholoģe, PEP mamma
Līnā jau kopš 2005. gada vada mammu un mazuļu grupas, tagad arī vecāku atbalsta grupas, seminārus par audzināšanas jautājumiem. Konsultē mazu bērnu vecākus, dodas arī vizītēs mājās.
psiholoģe, ģimenes psihoterapeite
Smilšu spēļu terapijas praktizētāja, Marte Meo terapeite. Strādā ar visu ģimeni, pāri vai individuāli – gan ar pieaugušajiem, gan bērniem. Konsultē pusaudžus un viņu vecākus, kā arī par grūtībām, kas saistās ar skolu.
Psiholoģe, ģimenes psihoterapeite
Darbā izmanto smilšu spēļu metodi. Strādā ar bērniem un konsultē vecākus, vada psiholoģiskā atbalsta grupas grūtniecēm
psiholoģe, psihoterapeite
Individuāli terapijā strādā ar pieaugušajiem un pusaudžiem. Vada terapijas grupas pieaugušajiem, izmantojot psihodrāmas metodi.
Psiholoģe un kognitīvi-biheiviorālā terapeite
Strādā ar pusaudžiem un jauniešiem pašvērtējuma, attiecību un ar mācību stresu saistītās krīzēs. Darbojas ar bērniem un konsultē vecākus. Konsultē pieaugušos saistībā ar nomāktību, trauksmi, dažāda veida bailēm, attiecību sarežģījumiem, pazeminātu pašvērtējumu u.c. grūtībām.
psihologs, ģimenes psihoterapeits/ psychologist, family therapist
Piedāvā psihoterapeita konsultācijas angļu un vācu valodās un turpina pilnveidot savas latviešu valodas zināšanas. / Martin offers therapy in English and German and is still working to master Latvian language.
biroja vadītāja
administratore