LĪNAi rit 18. dzīves gads. Viņa ir smuka, gudra, radoša un ar labu sirdi. Līnai rūp, kas notiek ar cilvēkiem apkārt ne tikai šai mirklī, bet arī ilgtermiņā. Tāpēc viņa iedegas par visām iespējām kaut ko mainīt viņu, izpratnē un domāšanā, lai padarītu Latviju par iejūtīgāku un laipnāku vietu.

Īpaši svarīgi Līnai ir vairot iejūtību pret jaunām ģimenēm, maziem bērniem – tiem, kas vēl tikai mammas vēderā, tiem, kas tikko dzimuši, un tiem, kas vēl tik maz spēj palīdzēt sev paši. Ne mazāk viņai rūp jūtīgie pusaudži, savās attiecībās sapinušies pāri, un katrs, kurš savās individuālajās sāpēs un dzīves krustcelēs meklē zinošu palīgu.

Līnas balsi ik pa laikam var dzirdēt radio, TV, drukātos izdevumos un sociālajos tīklos, jo tā var aizsniegt vairāk cilvēku prātus un sirdis. Līna pie cilvēkiem laiž arī savas izdotās grāmatas, un joprojām pārsteigta secina, ka viņi lasa! Un ir tik pateicīgi par jaunām atziņām savos pārmaiņu procesos, ka šīs grāmatas turas pārdotāko grāmatu topos.

Līna ir dzīva un īsta, un tādu viņu padara tie, kas viņā strādā. Cilvēki, kas nevis vienkārši apkalpo klientu pēc klienta, bet cilvēki, kas nes tālāk Līnas vērtības un tic, ka ar katru konsultāciju, katru terapijas sesiju un katru grupu nodarbību Latvija kļūst par mīlošāku, sirsnīgāku un veselāku vietu. Šobrīd aicinām mums pievienoties

 

PSIHOTERAPIJAS SPECIĀLISTU

Ja:

gaidīsim Tavu pieteikumu uz toms@lina.lv līdz 25. janvārim!

Mēs piedāvājam:

X
X
X
X