PAR MUMS

Centrs LĪNA ir privāts uzņēmums, kas dibināts 2003. gada 15. aprīlī. Es, kā centra dibinātāja un vadītāja, sākotnēji iztēlojos LĪNU par psiholoģiska atbalsta un palīdzības saņemšanas vietu jaunām ģimenēm ar maziem bērniem. Mēs kopā ar kolēģēm cerējām, ka ģimenes, kas būs saņēmušas informāciju un palīdzību jau agri, nepieļaus kādas būtiskas kļūdas attiecību veidošanā un savu bērnu audzināšanā. Uzreiz darīt kaut ko „pareizi” tomēr ir daudz vieglāk nekā labot kļūdaino.

Šobrīd, pēc gandrīz piecpadsmit aktīvas darbības gadiem, esam priecīgi atzīt, ka mūsu pirmie lolotie mazuļi ir jau braši pusaudži, taču joprojām ik pa laikam šīs ģimenes mēdz pie mums viesoties. Viņi nāk satikt viens otru, kā arī mūs, un pats būtiskākais — runāt par attiecībām savā starpā, par to būtisko vienojošo, kas piepilda laimīga cilvēka dzīvi.

No sirds pateicos visiem mūsu klientiem, kas meklējuši un atraduši mūs, un priecājos par tiem, kam esam varējuši palīdzēt arī atrast pašiem sevi. Jūs esat mudinājuši mūs gudrot arvien jaunas un jaunas nodarbības, piedāvāt jaunus Jums nepieciešamus pakalpojumus un esat pierādījuši, ka tas, ko mēs darām, ir Jums vajadzīgs.

Un tas savukārt ir tas, kas bez maniem pašas bērniem, piepilda mani ar īpašu laimes sajūtu.

 Vita Kalniņa

2017. gada 22. novembrī Ģimenes psiholoģijas centra LĪNA vadītāja Vita Kalniņa saņēma “Balvu cilvēka izaugsmei” kategorijā „Par izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē”.

Balva „Cilvēka izaugsmei Latvijā” dibināta 2014.gadā ar mērķi akcentēt cilvēka izaugsmi jeb tautas attīstību (Human development, UNDP) un godināt iedvesmojošus Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par īpašiem nopelniem un ieguldījumu cilvēka izaugsmē. Balvas mērķis ir sekmēt iniciatīvas, kas palīdz mazināt nevienlīdzību, izceļ sociālās atbildības iniciatīvas un veicina Latvijas iedzīvotāju izglītību, veselību, labklājību un Latvijas nākotnes attīstību. 

Balvu konkursu organizē Latvijas Pilsoniskā alianse, AmCham Latvia un ASV vēstniecība Latvijā. 

Vairāk informācijas var atrast www.cilvekaizaugsme.lv.