...
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Par mums

Centrs LĪNA ir privāts uzņēmums, kas dibināts 2003. gada 15. aprīlī. Es, kā centra dibinātāja un vadītāja, sākotnēji iztēlojos LĪNU par psiholoģiska atbalsta un palīdzības saņemšanas vietu jaunām ģimenēm ar maziem bērniem. Mēs kopā ar kolēģēm cerējām, ka ģimenes, kas būs saņēmušas informāciju un palīdzību jau agri, nepieļaus kādas būtiskas kļūdas attiecību veidošanā un savu bērnu audzināšanā. Uzreiz darīt kaut ko „pareizi” tomēr ir daudz vieglāk nekā labot kļūdaino.

Šobrīd, pēc vairāk kā astoņpadsmit aktīvas darbības gadiem, esam priecīgi atzīt, ka mūsu pirmie lolotie mazuļi ir arī ir sasnieguši pilngadību, taču joprojām ik pa laikam šīs ģimenes mēdz pie mums viesoties. Viņi nāk satikt viens otru, kā arī mūs, un pats būtiskākais — runāt par attiecībām savā starpā, par to būtisko vienojošo, kas piepilda laimīga cilvēka dzīvi.

No sirds pateicos visiem mūsu klientiem, kas meklējuši un atraduši mūs, un priecājos par tiem, kam esam varējuši palīdzēt arī atrast pašiem sevi. Jūs esat mudinājuši mūs gudrot arvien jaunas un jaunas nodarbības, piedāvāt jaunus Jums nepieciešamus pakalpojumus un esat pierādījuši, ka tas, ko mēs darām, ir Jums vajadzīgs.

Vita Kalniņa

Pie mums Tu vari:

Iepirkumu grozs

MUMS
20 GADI!

TEV – 20% ATLAIDE

visām mūsu video lekcijām!

Paldies, ka esi ar mums!