Loading Notikumi

« Visi pasākumi

Terapeitiskā grupa “Ceļojums pie iekšējā bērna”

oktobris 1 @ 18:30 - 21:00

€25

Kopīgs “ceļojums” Iekšējā Bērna meklējumos, kur ceļa galamērķis ir rast vieglumu, prieku un rotaļīgumu līdzšinējās pienākumu pilnās funkcionēšanas vietā. Iekšējā Bērna satikšana un dziedināšana var palīdzēt atklāt sevī radošumu un sen aizmirstu potenciālu priecīgākai dzīvei.

Tad, kad mums arvien labāk izdodas pieņemt sevi ar sapratni un iejūtību, daudz vieglāk kļūst pieņemt arī citus tādus, kādi viņi ir, īpaši novērtējot labo, kas viņiem piemīt. Šādi mēs spējam būt mierā ar sevi un citiem.

Tad, kad mums ir pietiekami iekšējas drošības sajūtas, uzticēšanās un pievēršanās sev, mums jeb sāpinātajam Iekšējam Bērnam mūsos nav vairs nepieciešams skaust un cīnīties ar citiem. Mēs spējam dalīties ar viņiem savās spējās, cerībās, sapņos, savā spēkā un mīlestībā.

Ar dažādu vingrinājumu palīdzību nodarbības laikā un uzdevumiem, kas pildāmi starp tikšanās reizēm, šī būs iespēja satikt savu Iekšējo Bērnu – parunāties ar viņu, samīļot, uzklausīt sāpīgo un atpazīt visus piemirstos resursus, kā arī izstāstīt viņam jaunu stāstu par to, kas ir dzīve un attiecības. Iespējams izdosies arī iemācīties palikt tuviem ar mazo cilvēku tur iekšā ikdienā ārpus nodarbībām un uzdevumiem.

Nodarbības notiks otrdienu vakaros reizi mēnesī no pl. 18.30 līdz 21.00, vada Vita Kalniņa. Tuvākā kursa sākums 01.10.2019., kopā 13 nodarbības. Samaksa EUR 25.00 par  nodarbību, maksājot arī par neapmeklētajām. Maksājot uzreiz par visu kursu, iespējams saņemt 10% atlaidi.

Lai pieteiktos nodarbībai, Jūs varat iegādāties biļeti uz nodarbību šajā lapā vai arī aizpildīt pieteikuma anketu un veikt samaksu pirms nodarbības centrā Līna.

Detaļas

Datums:
oktobris 1
Laiks:
18:30 - 21:00
Izmaksas:
€25
Notikums Category:

Vieta

Ģimenes psiholoģijas centrs LĪNA
Miera iela 17-4
Rīga, LV-1001
Telefona Nr:
29451188

Vadītājs

Vita Kalniņa

Biļetes

Out of stock!Ceļojums pie iekšējā bērna25.00