Loading Notikumi

« Visi pasākumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Pašpiesaiste un iekšējā drošība darbā ar jaunajiem vecākiem – LEKCIJA SPECIĀLISTIEM

16/10/2020 @ 11:00 - 12:30

$10

Self-attachment and Inner Security

In this Presentation Thomas Harms will show how body-oriented Strengthening of the Self-attachment – Process of the Caregivers can help to overcome vicious circles within pre-, peri- and postpartum Crisis of parents with their un- and newborn children. Video examples demonstrate how, by re-establishing a mindful and accepting relationship to their own bodily selves, parents can inaugurate a process of “contagious health” and develop spontaneous access to the bodily and expressive language of their children.

Thomas Harms is a psychologist and body psychotherapist and works in private practice in Bremen (Germany). He has been the director of the Centre for Primary Prevention and Body Psychotherapy (ZePP) there and the Crybaby Clinic attached to it since 1993. His main focus is on working with regulatory and attachment dysfunction in the first year of life caused by trauma and also working with adults with traumatic early attachment and developmental experiences.

 

Šajā lekcijā Tomass Harmss demonstrēs, kā uz ķermeni orientēta pašpiesaistes stiprināšana var palīdzēt aprūpētājiem izkļūt no apburtā loka, kurā var nonākt, strādājot ar vecākiem grūtniecības, dzemdību laikā vai pēcdzemdību periodā, kā arī ar viņu vēl nedzimušajiem vai jaundzimušajiem bērniem. Video piemēros būs redzams, kā, atjaunojot apzinātas un pieņemošas attiecības ar savu ķermeni, vecāki var “iedarbināt” atveseļošanās procesu un radīt ātri pieejamu saikni ar savu ķermeni un savu bērnu.

Tomass Harmss ir psihologs un ķermeņa psihoterapeits un strādā savā privātpraksē Brēmenē. Kopš 1993. gada viņš ir vadījis Agrīnās profilakses un ķermeņa psihoterapijas centru un tam piesaistīto Mazuļu raudāšanas klīniku. Tomass galvenokārt strādā ar regulācijas un piesaistes traucējumiem bērnu dzīves pirmajā gadā, ko izraisījušas traumatiski pārdzīvojumi, kā arī pieaugušajiem ar traumatisku agrīnās piesaistes un attīstības pieredzi.

 

Okotobrī latviešu valodā iznāk Tomasa Harmsa grāmata “Nebaidies no bērna raudāšanas”.

 

Lekcija notiks 16. oktobrī no 11:00-12:30 angļu valodā ZOOM platformā. Reģistrējoties, lūdzu, norādi e-pasta adresi, uz kuru vēlēsies saņemt piekļuvi ZOOM lekcijai, un pārliecinies, ka Tev ir pieejama ZOOM aplikācija. Lekcijas laikā būs iespējams uzdot jautājumus rakstiski, taču lektors varēs atbildēt uz ierobežotu jautājumu skaitu. Pēc tiešraides būs pieejams lekcijas ieraksts ar tulkojumu latviešu valodā (subtitri). Ieraksts pēc tiešraides būs pieejams 2 nedēļas Jūsu lina.lv konta sadaļā Manas piekļuves.

Nepieciešamības gadījumā būs iespējams saņemt apliecinājumu par lekcijas noklausīšanos, aizpildot pieteikuma anketu pie lekcijas ieraksta. 

Detaļas

Datums:
16/10/2020
Laiks:
11:00 - 12:30
Izmaksas:
$10
Notikums Category:

Biļetes

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes are not yet available