...
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Gada nogales dienasgrāmata

Tuvojoties gada beigām un jaunā gada sākumam, ir ierasts runāt par pārmaiņām, ko gaidām no nākotnes, no sevis un apkārtējiem. Skaitot minūtes pirms Jaunā gada atnākšanas, mūs parasti piepilda vēlmes un cerības, kam nereti seko vilšanās jau pavisam drīz pēc svētkiem. Kā būtu, ja šogad mēs neieskrietos ar vēlmju sarakstu gluži kā lielveikala izpārdošanā, bet mēģinātu apzināties, kas mums patiesi ir vajadzīgs – lai justos labāk, dzīvāk, lai būtu vairāk es pats?

Lai dotos uz priekšu ir svarīgi saprast, kur es atrodos šobrīd.  Varbūt kādas nozīmīgas pārmaiņas jau ir notikušas vai notiek pašlaik? Un iespējams šajā brīdī ir gana daudz labā un tas, ko vajag mainīt,  ir pavisam nedaudz? 

Mēs esam sagatavojuši “Gada nogales dienasgrāmatu” – dažus jautājumus katrai dienai, kurus pārdomāt un pierakstīt, noslēdzot šo gadu un sagaidot nākamo. Lai šī dienasgrāmata kļūst par mazu meditāciju, kas ļauj nepazaudēties pirmssvētku steigā un Jaunajā gadā ieiet ar skaidru skatu un apziņu par to, kas mums patiešām ir vajadzīgs. 

Lejupielādēt Gada nogales dienasgrāmatu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iepirkumu grozs

MUMS
20 GADI!

TEV – 20% ATLAIDE

visām mūsu video lekcijām!

Paldies, ka esi ar mums!