...
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Adventes kalendārs – Satikšanās

Satiekot sevi, satiec savu bērnu. Pa īstam.

 

Ir cilvēcīgi izvairīties no emocijām, kuras nav patīkamas un kurās mēs jūtamies vāji, ne tik spējīgi par sevi parūpēties, tāpēc mēs atrodam veidus, kā tikt no tā projām. Citreiz aizbēgam, citreiz izvēlamies uzbrūkošas stratēģijas. Kā tās mainīt uz citām stratēģijām, lai paliktu klātesoši un kontaktā gan ar sevi, gan bērnu?

 

Ja vēlies būt mierīgāks un klātesošāks vecāks savam bērnam, aicinām tevi šajā pirmssvētku ceļojumā kopā ar mums!
Katrai Adventes dienai paredzēts kāds jautājums pārdomām vai atziņa no ģimenes psihoterapijas speciālistes Vitas Kalniņas kursa “Kā vecākiem ievērot bāršanās diētu?”, kas tuvinās tevi mierpilnākam sev. Pieraksti savas domas, sajūtas, reakcijas. Beigās pārlasot, atskaties, kādas izmaiņas tevī ir notikušas!

 

Kalendāru vari lejupielādēt šeit.

 

Ja vēlies atgādinājumu par katras dienas uzdevumu, seko mums Facebook vai Instagram

 

Lai labāk izprastu, kā palīdzēt sev saglabāt mieru attiecībās ar bērnu, vari noskatīties video lekciju kursu “Kā vecākiem ievērot bāršanās diētu?” Līdz 31. decembrim, izmantojot kupona kodu DECEMBRIS, vari iegādāties šo kursu ar 30% atlaidi!

 

“Ne tad, kad jūs mēģināt noliegt savas emocijas, aizbēgot darbā vai otrā istabā, vai iekšēji skaitāt līdz desmit un neizrādāt, cik dusmīgi jūs tajā brīdī jūtaties, ne arī tad, kad jūs izkliedzaties vai dusmīgi reaģējat, jūs neesat kopā ne ar sevi, ne savu bērnu. Tur trūkst saiknes un attiecību. Viena nozīmīga daļa iemeslu, kāpēc mēs tā darām, slēpjas mūsu pagātnes pieredzē, bet otra ne mazāk nozīmīga daļa ir tajā, kas slēpjas šodienā – mūsu ikdienas stresā, pārslodzē – tajā, kā mēs tiekam galā ar savu dzīvi arī ārpus bērna audzināšanas, ko tas mums nozīmē, kā mēs ar to jūtamies.”

 

Vita Kalniņa “Kā vecākiem ievērot bāršanās diētu?”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

MUMS
20 GADI!

TEV – 20% ATLAIDE

visām mūsu video lekcijām!

Paldies, ka esi ar mums!