...
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Sarunu vakars: kā neuztvert visu personīgi?

Sarunu vakars: kā neuztvert visu personīgi?
Sarunu vakars: kā neuztvert visu personīgi?
 
Tu uzzini, ka laba paziņa rīko ballīti, bet tu neesi uzaicināts. Vai arī saņem ziņu, ka darbavieta, uz kuru pretendēji, ir piedāvāta kādam citam. Varbūt Tavs partneris atklāj, ka ir iepazinies ar kādu citu un tagad viņam ir nepieciešams pabūt vienam. Kas ir kopīgs visām šīm situācijām?
 
Aizvainojums ir reakcija uz notikumiem, kas ievaino mūsu pašvērtējuma izjūtu. Tā ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa – to var var izraisīt sīki atgadījumi, kuros izpaužas citu cilvēku nelaipnums, situācijas, kad tiek kritizēts mūsu veiktais darbs, vai nepārprotams atraidījums, kad tiek noniecinātas mūsu jūtas, tomēr šādām situācijām nebūtu jāparalizē mūsu ikdiena. Vai ir iespējams atbrīvoties no dusmām un kauna, ko rada aizvainojums? Kā pieņemt kritiku, neuztverot to, kā personīgu atraidījumu?
 
Aicinām Tevi uz sarunu vakaru 1. februārī plkst. 19:00 (Ieeja no 18:30), lai sarunātos par to, kā pārvarēt aizvainojumu dažādās dzīves situācijās.
Diskusijā piedalīsies psihoterapeiti Andris Veselovskis un Inese Putniece. Sarunu moderēs žurnāla “Santa” galvenā redaktore un romāna “Tūlīt paliks labāk” autore Iveta Dzērve. Saruna notiks kafejnīcā KALVE Espresso Room Nr. 3, Miera ielā 19.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.
 
Informējam, ka diskusijas laikā tiks filmēts un fotografēts.
 
Vēlies noskatīties sarunas ierakstu? Spied šeit!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iepirkumu grozs

MUMS
20 GADI!

TEV – 20% ATLAIDE

visām mūsu video lekcijām!

Paldies, ka esi ar mums!